Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetélhet? Tovább.

Elvetélhet? Tovább.

Figyelt kérdés
A feleségem 33éves én a férj 27. 1 éve vagyunk házasok még bem akartunk babát. Szex megszakitással védekeztünk nem vokt gond. Ráadásul nekem gyerekkoromban a herével bajok voltak rejtett heréjü voltam ami miatt azt mondták nagyon nehezen lehet gyerekem. Ezért nem féltünk igy védekezni. Julius közepén nem szakìtottam meg. Ma.pedig 7 napja késik a nejemnek. Teszt kimutatta egyértelmūen terhes. Nem cigizett nem ivott nem szedett semmit tök egészséges nõ. Én dohányzom és mivel vesekövem van sojszor fáj a vesém erõs gyógyszert Tramadolt szedek. A gyógyszer befolyásolhatta negativ irányba a spermakat? Baja lehet a magzatnak? Lehet valami fogyatékossága? A gyógyszer tájékoztatója annyit ir hohy nem befolyásolja a nemzõképességet.illetve Terhesnõk ne szedjék.

2017. aug. 7. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. A megszakítás pedig nem védekezés.
2017. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Feleségem nagyon kivan akadva nagyon nem akarta ezt a babát. 35 éves korára akarta. Én támogatom abban is megtartsa de azt is elfogadom ha nem tud ezzel együtt élni.
2017. aug. 7. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Feleséged miért pont 35 évesen akart volna gyermeket? 35 év felett szokott megnőni a rendellenességek száma.


Amúgy attól, hogy te gyógyszert szedsz vagy dohányzol, nem hiszem, hogy baja lenne a babának.


Én megtartanám, ha a nejed helyében lennék, már csak a korom miatt is, de az én vagyok. Én 34 évesen szültem, csak mi vártuk a gyerkőcöt mindketten.

2017. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem befolyásolja a nemzőképességet akkor egyértelműen attól nem lehet baja a babának.

Viszont... már itt a kisbaba és a feleséged ki van akadva mert 35 éves korára akarta?! Azért érdemes lenne megbeszélnetek vagy elgondolkodni a feleségednek 1-2 dolgon. Azt írod, hogy azt mondták nehezen lehet gyereked. Mi van ha emiatt legközelebb nem jön össze? Ő már 33 éves. Mondjuk 35 éves korában nekiálltok újra tervezetten, ő már akkor is kezd idősödni de mi van ha évekig kell majd próbálkoznotok? Tök egészséges, fiatal pároknak is van, hogy évekig kell próbálkozniuk pedig nincs egészségügyi problémájuk.


Ezeket mindenképp beszéljétek át. Számít bármit is az a 2 év ha már egyszer megfogant a baba?

2017. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a buzdító válaszatiokat. A nejem is elolvasta jólesett neki a pozitiv visszajelzésetek 🙂 mindenjót nektek hölgyek anyukák.
2017. aug. 7. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
34 lesz, mire a baba megszületik. Az az egy év nem lehet annyira fontos, hogy emiatt elvetessétek a babát. Később nagyon bánnátok, akkor is, ha gyorsan teherbe esik legközelebb.
2017. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi az eselye, hogy emiatt baja lesz.Az en ket gyerekem itt alszik mellettem, es uzenem a felesegednek, hogy leirhatatlan boldogsag!Gratulalok!
2017. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Minden jót!
2017. aug. 9. 16:52
 9/9 A kérdező kommentje:
MegköszönJÜK nagyon a pozitív megerősítést...Egyértelműen bevállaljuk a bébit^legnagyobb kincs a világon^
2017. okt. 12. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!