Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen hüvelyi Uh? Baj...

16 hetesen hüvelyi Uh? Baj lehet belőle? Tisztára kivagyok

Figyelt kérdés
Külföldön élünk es mentem a 16 hetesre nagy örömmel amikor közölte A doki a beleegyezot nem hoztam be neki igy hüvelyi lesz , majd 4 hét mulva hozzam a papírt es hasi Uh lesz , lemerunk mindent. Ez normális ? :/
2017. aug. 7. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mégis mi a frász baj lehetne belőle? Szerinted olyan uh-t csinál a doki, amitől elvetélsz?
2017. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj lenne belőle?
2017. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Baj? Miért lenne ebből baj? Nem értem. Semmi bajod nem lesz tőle. Gondolod, hogy terhesség végén akár nem fog hüvelyi úton megvizsgálni?
2017. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen nemi életet is élhetsz, tehát ha attól nem lesz bajod, hogy a párod beléd teszi, akkor ettől sem lesz.

Meg aztán az orvos csak tudja, nem?:)

Furcsa, az biztos, hogy ennyi idősen még hüvelyi uh-t csinál, de nem rendellenes. Egyébként ezzel sokkal pontosabban lehet vizsgálni.

2017. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a dolgokkal hulyenek nem kell nézni amiért kérdeztem valamit . A kérdésem azert volt mivel senkitől nem hallottam még hogy 16 hetesen még huvelyit csinalt volna a doki , es kiváncsi voltam normális e. De ha ti ilyen nagyon okosak vagytok akkor elnézést . Es koszi a válaszokat ;) nagyon kedvesek vagytok :)
2017. aug. 7. 19:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso , lehet pontosabb a hüvelyi mondjuk a 12. Hétig . Mivel meg akkor kicsi jobban latja vele , de most pl Crl méretet sem kaptam le se tudta normálisan mérni mivel mar tul nagy ahhoz...
2017. aug. 7. 19:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem a hüvelyihez volt nagy, hanem cseszett beállítani a doki a nagyítást.

Nálunk a méhnyakat és méhszájat minden hasi UH-n lemérik UH-val, viszont azt hüvelyivel.

2017. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor en mar nem tudom de Felidegesített es nem hiszem hogy olyan nagy katasztrófa volt ez a kérdés hogy igy kell hozza állni az elsoknek... borzasztó Milyen rosszindulatuak az emberek .
2017. aug. 7. 19:36
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom min akadtál ki ennyire, normálisak a válaszok. A kérdésed viszont jó nagy hülyeség. A doki nem csinálna hüvelyi uh-t ha veszélyeztetné vele a babát. Ez gondolom azért egyértelmű kellene legyen mindenkinek.
2017. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt 16 hetesen hüvelyi UH igaz a neme miatt. Hasi volt amúgy, de nagyon nem látszott a neme, hüvelyivel meg 100%-osan. Én is meglepődtem, nem számítottam erre.
2017. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!