Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 hétben járó kismamák....

27-28 hétben járó kismamák. Ti h vagytok?

Figyelt kérdés
2 terhességem van egy 7 éves fiam.Eddig semmi problémàm nem volt.A napokban jött ràm a pànik szülés,itt lesz egy újszülőtt,megint pelentkàzni stb.Tudom,h hamar felnönek.Lehet,h butasàgot írok,de félek h nem úgy fogom szeretni mint a nagyobbat.Első gyerekem szülése utàn,nehezen fogadtam el,h most ö a fönők.Pàr napja törnek ràm ezek az érzések.Ràadásul a baba nagyon lent van,nyom mindent.Nem lesz elég időm a Nagyobbikra,félek,h megviseli a fiamat.Ezek csak a terhességi hormonok,vagy mi van velem?
2017. aug. 7. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem első babám lesz szóval nem tudom, milyen mikor már másodikat várja az ember és ott van neki a másik gyermeke.. De szerintem csak a hormonok csinálják. Nálunk állandoan ment a veszekedés minden hülyeségen vagy a párommal vagy a család többi tagjával mindig valami felhuzott és sírtam apró dolgokon. Pedig én nem egy érzékeny ember voltam most terhesen kifordultam magamból. :O nálam ezt játszották azok a fránya hormonok. 27. Hétben járok és engem is nyom a baba lent nagyon néha attol félek h a végén kibújik.. Nemtudom mit csinálhat odabent. Mostanában a lábaim is fájnak aludni se tudok töle begörcsölnek ha oldalt fekszem.. Egyre többet gondolok a szülésre parázok mert magát a fogászati fájdalmat is nehezen viselem mi lesz szülés fájdalomnál akkor..
2017. aug. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!