Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hét körüli kismamák hogy...

36 hét körüli kismamák hogy vagytok? Ki hogy bírja ezt a meleget?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen meleget? Mi lassan fűtünk. :)
2016. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi futunk, hideg van, nem kicsit.
2016. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám hogy jól vagyok, de nem lenne igaz. Aludni már nem tudok. Sokat pihenek, jóslóim is szoktak már lenni.

Meleget....? Nagyon hideg van.

Várom már a végét.

36 hkm

2016. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol van meleg, költözök azonnal. Egész nap szét vagyok fagyva...
2016. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
37 hét vége és örülök a hidegnek. Már sehogy nem jó feküdni,de remélem nincs sok hátra. Második baba. Amúgy semmi jele nincs,hogy lassan jönne.
2016. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor csak èn viselem nehezebben ezt a pàr hetet ? :) Folyamatosan folyik ròlam a vìz, az ablakok tàrva nyitva, pàrom vacog mellettem, èn meg csurom vìz vagyok.

:D

Amùgy szolnok az a "forrò vàros " . Legalàbb is itt mindig kikerül minket az eső a vihar. Tùl vagytok màr a 36. Hetes vèrvètelen ? Pont most megyek az eredmènyèrt. Remèlem jò lesz. :)

2016. szept. 23. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt nálunk a dobsinai jégbarlangban rövidnadrág,pulóverben leizzadó párom is fázik már éjjel kitakarozva,de nappal ő még a póló,nadrág komboba jól érzi magát,bár reggel kis kabátot felvesz mikor dolgozni megy. De ha a munkahely engedné,rövidnadrágba lenne simán még és 16-18fok van nappal.

Volt vérvétel,minden oké. Doki szerint keveset eszek,mert túl jól választ ki a vesém. Hát nincs étvágyam,meg már unom a 8.héttől tartó folyamatos hányingert a 37.hét végén.

2016. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én este és reggel fázom, éjjel és nappal melegem van :-) Éjjelente a köldököm alatt végig égő jellegű érzésem van, mint mikor meg akar jönni, most emiatt ébredek fel, nem a pisilés miatt hajnali 4 -5 között :-) 35+4
2016. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!