Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban lévő Kismamák,...

Utolsó hónapban lévő Kismamák, Ti is türelmetlenül várjátok már a szülést? Izgatottak vagytok? Minden előkészítve?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem a 38. Hetet és már minden kész a kicsi fogadására. De olyan csiga lassan telik az idő... Se egy jósló, se semmi ami arra italna hogy memsokára szülnèk... Nálatok?
2014. szept. 24. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont tegnap töltöttem èn is a 38. hetet. Mintha én írtam volna ezt ki..... sehol semmi. Amúgy már minden készen áll,csak a babóca lusti és nem akar még jönni. Kitartàst neked is!! :)
2014. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia én ma léptem a 37.hétbe,már nagyon nem bírom iszonyuan rugdos ,feszít!

tegnap voltam először Nst-n minden ok hála istennek szülésnek nincs még jele!

Azért írom mivel nekem ő A 3. BABÁNK LESZ FIUCSKa

okt 21-re vagyok kiírva ,de remélem hogy 3 hét és kijön

Bármennyire ura nagyon félek a szüléstől folyton az van a fejemben hogy mi lesz a többiekkel ha ottmaradnék szülés közben!!

Ja meg folyamatosan beteg vagyok hurutos és tök jó hogy nem tudok mit szedni rá!!

2014. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh szegeny... Betegen megrosszabb lehet ez az idoszak.
2014. szept. 24. 09:48
 4/4 A kérdező kommentje:
En is felek a szulestol... Nekem 2. Kicsim lesz, es sokat aggodok hogy mi lesz vele es apaval... A szules altt, utan... Plane ha valami gaz lesz :( bele se merek gondolni. :(
2014. szept. 24. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!