Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor erdemes felkeresni a...

Mikor erdemes felkeresni a szulesznot?

Figyelt kérdés
Szeretnek szulesznot fogadni a szules levezetesehez. Hogy mukodik ez? Ha van egy kivalasztott szuleszno akkor telefonon hivjam fel? Mot szoktak ilyenkor mondani? Talalkozni szemelyesen fogunk a szulesig? Most vagyok 23 hetes.
2017. aug. 10. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol fogsz szülni. Nálunk pl ki kell tölti egy nyomtatványt, amit a vezető szülésznőnek alá kell írni. Es nálunk 30. hetig lehet fogadni. Így nálunk találkozni kell már huszonx hetesen a szülésznővel.
2017. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félidő körül legkésőbb, úgyhogy hajrá! Hívd fel, mondd el, hogy mikorra vagy kiírva és hogy szeretnéd, ha ő segítene a szülés alatt. Aztán majd mondja ő, hogy nála hogy szokás, ez nincs szabályozva.
2017. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen fogadtam szülésznőt, amikor elkezdtem NST-re járni, nem volt gond, pedig az 1.női Klinikán szültem. Az más kérdés, hogy túlléptem a terminust és akkora már befizetett nyaralása volt, de erről senki sem tehet:).
2017. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én megkérdeztem az orvosomat kivel szeret dolgozni/ki ajánl. Kértem elerhetőséget, felhívtam, megkérdeztem vállal-e és az 1.NST-n találkoztunk és megbeszéltük a részleteket.
2017. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!