Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is meszelt, kaparta a...

Más is meszelt, kaparta a falat amikor terhes volt?

Figyelt kérdés
Máma anyám régi házát meszeltük és hát elég dohos volt.Most meg úgy mar a torkom és a nyelő csövem hogy nem igaz.Mindjárt sírok mert félek , hogy ezzel ártottam a picinek.27+6hkm

2017. aug. 11. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Kb.ugyanekkora terhes vtam amikor mi meszeltunk. Igaz.. Nekem a férjem meszelt de a lakásban irtó nagy por volt. Mi jol vagyunk. A tej segít.
2017. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is volt most minden. Orr és torok szárazságra használtam Salvus orrsprayt és sok mézes teát ittam, hogy kevésbé irritálja a torkom a por. :(
2017. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mosoly akart lenni :D :)
2017. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a 9 honap alatt vegig, minden nap ezt csinalnad, akkor lehetne baj. De igy, hogy egyszer, semmi baja nem lesz. Ahhoz azert tobb kell.
2017. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát nyilván nem volt a legjobb döntés de sztem ettől a picinek semmi baja nem lesz. Túlreagálod. Nyugi. Én lakást festettem és bizony volt h penészes volt a fal itt ott. Nem haltam bele. Gyerek is egészségesen született. Túl van ez már lihegve, ezt nem szabad azt nem szabad...jó cigi alkohol nyilván alapból nem, de én pl aktívan kávéztam is terhesen. Bicikliztem 34.hétig...más fel se ül rá ahogy megtudja h babát vár. Szóval nyugi. Semmi baj nem lesz, de ha nagyon aggódsz akkor menj el dokihoz.
2017. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.Lehet tényleg túl reagáltam az egészet, de nagyon megijedtem.
2017. aug. 12. 12:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Én voltam,aki csak azt írta,hogy nem volt jó ötlet! De én ugy érzem nem írtam evvel semmi sértőt.Ha mégis elnézést kérek Töled!! Jó érzés jött belölem,a babádra gondoltam.Jó egészséget Nektek! Anita voltam.
2017. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!