Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmaradhatott a...

Szerintetek megmaradhatott a Baba vagy vetélés?

Figyelt kérdés
5+5 napos terhesen (többszöri, 2 hétig egyre erősödő pozitív teszt) kis piros vérzéssel mentem kórházba, ott hasi uh-n nem látszódott semmi a méhemben, endometrium 8mm (előtte nem voltam még dokinál). A kis vérzésből barnázás lett, szinte nincs is másnap már semmi. Semmi tünetem, előtte sem volt. Nem tudom, akkor ez mi lehet. Nincs baba? Elment? Nem látszik még?

2017. aug. 14. 16:04
1 2
 11/19 Norman Bates ***** válasza:

En mult heten 6+6 voltam, mikor kis verzesre ebredtem, nem volt sok es hamar barna lett. Nekem hasi uh-t csinaltak, rogton latszott az 5mm embrio szivhanggal.

Azert az fura, ha semmi nem latszik, tele holyaggal mentel? Ilyen korai terhessegnel, ha alhasi uh van akk tele holyaggal kell.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen.

2017. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk én kíváncsi lennék hogy egyes laikus ide írogatók hogy ítélik meg, hogy egy UH gép régi és vacak-e vagy sem. Sokan azt se tudják, hogy egy-egy vidéki kórházban is olyan UH gép van, mint amivel az Istenhegyin nyomják, csak leszarozzák a kórházi UH-t, aztán mennek a magánorvoshoz 10-12 ezerért, aki nyilván negyed annyit se tudott kigazdálkodni a kis rendelőjében UH-ra, de az rögtön hiper modern, mert a váróban bőrfotelek vannak...

Mondjuk én nem a kórházba járok, hanem Bp-re a RMC-be, de tudom, hogy az itteni kórházban is milyen géppel dolgoznak és sokkal jobban, mint az összes magánorvos a városban. Mindig fogom a fejem magamban, mikor fikázzák a kismamák, hogy a kórházban minden milyen szar régi ótvar dolog csak azért, mert a kórházban van.

2017. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

8. héten volt vetélésem, enyhe vérezgetéssel haza küldtek,mert minden rendbe,de ha görcsölök nospát vegyek be (első terhesség volt még tudatlanságba) a vérzés erősödött majd a görcsök is, 2 óra múlva amikor már szinte teljesen elmúltak a görcsök és vissza mentem szinte teljesen üres volt a méhem.

A második terhességnél (lőn világosság) pozi teszt egyből doki,nekem gyógyszer kell és most azonnal stb de kicsit vérezni kezdtem, gyógyszer adag duplázva,de még vérezgettem,barnázgattam egy kicsit a 6-9. hét között volt hébe hóba (hematomát nem láttak). Terhesség sikeres :D A harmadik terhességemnél teszt, másnap reggel egy kis adag vér, pánik,de délutánra időpontom volt dokihoz, csak annyi vérzés volt, barnázás nem, délután gyógyszer sikeres terhesség. Amúgy náluk izgis volt mert az első uh mindig arról szólt,hogy vagy később fogantak vagy leállt a dolog mert már mást kellene látnunk...(később fogantak).

A negyedik terhességem volt a kivétel,időbe fogant,semmi vérzés,barnázás stb nem volt és ő volt az egyetlen akinél nem fájásokkal hanem magzatvíz elfolyással kezdődött a buli.

2017. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Én írtam, hogy az egyik gép vacak. Honnan tudom? Doki maga mondta. És mint írtam magánklinika volt (meddőségi centrum), nem állami kórház.


A saját magandokimnal van a speckó gép. Bőrfotel ugyan nincs, de a magánrendelés csak 5 ezer ft. Mert a gépet a magánklinika tartja fent és elsősorban gyógyszerkísérletekhez végeznek vizsgálatokat. A nőgyógyászokat csak "beengedték", hogy holtidőben is ki legyen használva.

2017. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Aki írta, hogy kapott gyógyszert, az mit szedett?
2017. aug. 14. 23:02
 16/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Ő mit szedett?
2017. aug. 14. 23:04
 17/19 anonim ***** válasza:
Utrogestant, újabban Progesteron Exeltist. :) Szurkolok!
2017. aug. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

10-es vagyok. Gratula a lepontozónak. Ultrahangban voltam évekig aszisztens, tanultam a technikát, szóval tudom mi a szar régi és a jó gép közti különbség.

Ismerem a gépen, amivel engem vizsgált az orvosom és én is láttam mindent, amit ő. Attól, hogy nem írom mindenhol, hogy szakmabeli vagyok és hidd el nekem, amit mondok, még hiteles információkat írok mindig.


Kérdező: gyógyszert annak adnak, akinek élő magzat van a méhében vagy ismert progeszteron hiánya van és emelett vérzik, barnázik. Én progesteron exeltist szedtem 6. hét végétől.

2017. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ha később fogant a Baba,akkor az azt jelentené, hogy az "esemény" után 9 és 10 nappal extrém halvány és halvány, de egyértelmű két csíkom volt. Szerintem ez nem lehetséges, nem olyan minőségű volt a teszt. Vagy van ilyen? Ha így lenne, holnap lennék 5+1. Akkor uh-n már látszódik valami?
2017. aug. 15. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!