Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor nem vagyok terhes?

Kicsijány kérdése:

Most akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációm késik 20NAPJA. Tegnap voltam orvosnál. Elkuldott vérvételre. Amire az van írva hogy : Human choriogonadotropin 2.0 UI/L. Menopauza előtt 6.0 UI/L. Menopauza után 10.0 UI/L. 2-4 hetes terhesség 39.1 - 8388 UI/L.
2017. aug. 16. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Most akkor nem.
2017. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
30 hcg alatt nem valószínű, hogy terhes vagy. valószínűleg kémiai terhesség/vetélés.
2017. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vetélés? Akkor éreznék valamit vagy véreznék. Nem?
2017. aug. 16. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján biztos, hogy nem vagy terhes. Sajnálom.
2017. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltétlenül. Van hogy csak elindul valami, de pl nem lenne egészéges a baba, és felszívódik. Sok vetélést műteni is kell, mert nem indul meg magától (missed ab).
2017. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is voltál terhes, szó nincs vetélésről a 67%-os hülyeséget beszél... Gyanítom, kihagytad a < jel bemásolását a leletről. Ez azt jelenti, hogy 2-nél kevesebb, azaz nincs kimutatható hcg a véredben. De honnan vetted, hogy terhes vagy pozitív teszt nélkül?
2017. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én már elkonyveltem hogy nem vagyok terhes mivel negatív mind. Aztán gondoltam akkor biztos ciszta. És az orvos csinált ultrahangot. Ő küldött el érzékeny terhességi vertesztre.

Tenyleg van ott egy ilyen jel < 2.0 UI/L

2017. aug. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!