Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok es...

23 hetes terhes vagyok es tele van az arcom pattanassal! Mit csinaljak, hogy enyhuljon?

Figyelt kérdés
Borzalmas az egesz arcom, lassan mar az utcara sem merek kimenni! :( tele van es minden nap ujak jonnek! Mit kenjek ra? Komolyan mar a siras kerulget ha benezek a tukorbe! Mas kismamaknak olyan szep az arcbore.
2017. aug. 13. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos elofordul ilyen a hormonok miatt. Ilyenkor az arcbor is sokat valtozik es nem feltetlenul a jo iranyba.

Az elso terhessegemnel en borzalmasan neztem ki. A hajam is kezelhetetlen volt, illetve rengeteg pattanasom lett, nagyon zsiros lett a borom.

Elotte (es azota is) csak mensi kornyeken van nehany, de akkor szinte alig volt ep bor a fejemen.

A kozmetikus nem sok mindent mert vele kezdeni, mert a legtobb gyulladt volt.

Rendszeresen tisztitottam, ejszakankent dermofil pasztat kentem fel gyakran es visszafogtam a zsiros kajat amennyire csak lehetett. Ettol turheto lett a helyzet, de tokeletes nem. A terhesseg vegere normalizalodott.

Nyugodtan keress fel akar borgyogyaszt is, tud segiteni.

2017. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt kezdtem el használni a Manna szappanokat. Nagyon csúnya volt a bőröm, tele volt pattanásokkal. 2hét alatt gyönyörűen helyre tette.
2017. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es melyik manna szappant hasznaltad pattanasra?
2017. aug. 13. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ében arctisztítót és a teafaolajosat.

De ha felmész az oldalra, ki lehet tölteni egy kérdőívet és az alapján ajánl neked termékeket.

2017. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[#2 akkor szerencsés vagy! Én alapból pattanásos vagyok, terhesség alatt mégrosszabb lett, gondoltam kipróbálom a manna ébenét... 3-4 használat alatt úgy kiszárította a bőrömet hogy még mosolyogni is alig bírtam, az is fájdalommal járt, az orrom mellett "levedzeni" (vagy nem tudom mi a jó szó rá) kezdett, hosszú hetekbe telt mire helyre jött :S (most egyébként kb 1 hónapja használom a mézes kecsketejes szappant és shea vajjal kenem az arcom, a pattanásokon nem segít, de a bőröm azóta legalább mattnak tűnik...)]
2017. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én teafaolajjal kenem a pattanások, hamarabb elmúlnak, leszáradnak.
2017. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös! Azért, mert valami olajat is kell mellé használni! Én az argán olajat vettem hozzá, és a kettő együtt nagyon jó hatású volt.

Alapból nekem is kiszárítaná az a szappan a bőrömet.

2017. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, még a hátam is tele volt felül, pont augusztusban szültem, takargattam egész nyáron olyan csúnya volt. Szülés után jópár hónappal múlt csak el.
2017. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!