Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnám "kicsalogatni"?...

Hogy tudnám "kicsalogatni"? Léteznek bevált praktikák?

Figyelt kérdés

40hetes 2napos pocaklakóm még nem szánta el magát,semmi de semmi jele a szülèsnek.Nagyon nem birom már,elegem van az egésszböl,testileg lelkileg kivagyok,emellett itt van a 2 és fél éves kislányom akihez sok türelem kell,ami nekem már nincsen...szörnyen érzem magam.

Lépcsözés,nagy séták,fürdö,összebùjás nem vált be.


2017. aug. 16. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs praktika.

Ha kész rá, akkor kibújik, ha nem, akkor egy maratont is lenyomhatsz, akkor is bent marad.


Fel a fejjel! Max 1-2 hét és kint lesz. Ha addig nem indul meg, gondolom a doki megindítja.

2017. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az oxitocin vált be!

Bekötötték, 4 óra múlva kit volt! 😀

Nyugi, bent nem marad, ezt a pár napot ki lehet bírni

2017. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislányom idén az áprilisi hóhullásra bújt elő,41+3 hetes voltam,én is kipróbáltam mindent. Türelem... Könnyű szülést! ☺
2017. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

40+6-nál indítottak.. semmi nem jött be, még az oxi mellett sem akart kijönni :( Konkrétan menekült a fájások elől tágulni sem tágultam annyira nem szeretett volna még kibújni.. leállították az infúziót egyből megszüntek a fájások is majd császár lett végül. Szerintem ezek a praktikák csak véletlenek. Lehet a trükkök nélkül is megindulna mindenkinél aki annak könyvelte el. Kitartás már nincs sok hátra!


Másfél hetes baba anyukája.

2017. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Megpróbálok kicsit türelmesebb lenni,majdcsak lesz valahogy.

2017. aug. 16. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagyon volt jele,hogy ki akarna bújni...40+2 hetesen (pénteki napon) voltam NST-n,na ott 60-as fájásokat mért a gép,éreztem is őket. Kérdezte a doki hogy vannak fájások? Mondtam hogy igen,már akkor 1 hete jóslózgattam meg a nyákdugóm is távozott már 1 héttel korábban. Másnap megint mennem kellett NST-re (szombaton) akkor meg semmi,szinte full egyenes volt a vonal annyira nem volt fájás..majd hétfőre jegyeztek elő újabb NST -re,meg akkor már be is kellett volna feküdöm..a szombat délután meg a vasárnap úgy telt el,hogy lehet mondani már egy 1 db jóslóm nem volt,na mondom ebből nem lesz baba és hétfőn befekvés..vas estig minden cuccomat előkészítettem,hát jól is tettem,mert hétfőn hajnali 3:00-kor elfolyt a vizem otthon az ágyban :D Pedig a szülésnek nem volt jele mert a jóslóim is elmúltak mint írtam is :)

Úgyhogy hétfőn 12:30-ra voltam előjegyezve NST-re,de már várhattak :D A kislányom 12:15-kor sírt fel :)

Most 2,5 éves.

Könnyű szülést neked ;)

2017. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

41+4 re szültem 2.gyerek!

Előtte mindent megpróbáltam, tényleg mindent!

1. pakolás: csak fáradt lettem

2. lépcsőzés: szintén csak fáradtság

3. bementem a kínaihoz és kértem babacsalogató ételt- ennek csak az lett a következménye, hogy 2 órán keresztül csuklott a hasamban!

4. összebújás: semmi eredmény...

5. stressz: fiam leesett egy magas játszótéri játékról, és rohantunk a kórházba vele: még viccelődtek is velem, hogy bent maradhatnék....erre sem jött elő!

6. melegvizes fürdő.- semmi- szinte jól is érezte magát tőle

7. Bábakoktél: Na ezt még véletlenül se próbáld ki!!!! azon kívül hogy 6-7 órán át ültem a klotyón és egy tisztítókúra áldozatává váltam, majd felállni nem is tudtam, csak lecsúsztam az ülőkéről, négykézláb - hasamat a földön húzva jutottam vissza a szobáig... ez sem használt...

Türelem :)

2017. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bábakoktél hatott, vagyis utána megszültem. Indítani akarták másnap. Előző, te milyen arányban készítetted el?
2017. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a bábakoktélból a pia részt vettem csak ki... így csak ricinusolaj és baracklé volt benne- az arány nem rémlik, de doki és gyógyszertárban is mondták akkor nekem, hogy nagyon keveset... és ha jól rémlik nem is annyit tettem bele, hanem a töredékét--még jó hogy nem többet :D
2017. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!