Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ valaki Ziaja terhesség...

Használ valaki Ziaja terhességi csíkok elleni krémet? Bevált? Neten kívül hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Szeretem a Ziaja termékeket, de ilyen krémet nem láttak még egyik üzletben sem.
2017. jún. 9. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
felesleges. a csíkok egy hormon miatt jönnek elő, vagy lesznek vagy nem, az hogy kened-e magad bármivel nem befolyásol semmit.
2017. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen? :) És melyik hormon? :)
2017. jún. 9. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Budapesthez közel laksz, akkor a Camponába menj, ott van bolt. Máshol még nem láttam :)
2017. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, de a barátnőm pesti, akkor megkérem őt, hogy vegyen már. Vagy ha megyünk hozzá, beugrunk. Köszi a segítséget! :)
2017. jún. 9. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ne várj sokat az ilyen kencéktől!Én is kenegettem magam,igaz a hasam nem lett csíkos,de a combomon és a hátsómon eléggé "becsíkosodtam" hiába kentem minden nap.Akkor olvastam én is,h.aki hajlamos rá hiába keni magát,de úgy voltam vele,h. egy próbát megér.Csak azért mégis suámitottam rá,h.lesznek,így nem ért olyan kellemetlenül.
2017. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy leginkább hajam, de azért egy próbát megér. :)

Anyukám nagyon csúnyán csíkos lett, bár ő sokat is hízott a 2 terhessége alatt. Mai napig tele van piros csíkokkal.

Tesómnak egyetlen csíkja sem jött ki, egy terhessége volt eddig, kb. 12 kilót hízott, és sima testápolóval kente a hasát.


Hátha én is megúszom, persze ha nem, az sem tragédia, akkor legyen az a legnagyobb gondom a terhesség alatt, hogy csíkos lettem. :)

2017. jún. 9. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!