Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorfájásra van valami...

Gyomorfájásra van valami bevált módszer? (Mindegy, mit eszem vagy mit nem eszem, minden du. Megfájdul és alvásig fáj. ) 14. hét

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a gyomorsavtol szokott lenni. Salvus viz jotekony ra.

9hetes

2016. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Puffadás? Gyomorégés? Puffadásra espumisant lehet, gyomorégésre renniet pl. Utóbbinál az étkezés összetett, puffadásnál sajnos nekem is mindegy, hogy mit szedek. Holnap megyek dokihoz és én rá fogok kérdezni az enzimpótló tablettákra, de szerintem nem lehet szedni úgy se.

13 hkm

2016. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem puffadok, csak fáj. Lehet, hogy ég, nem tudom, az milyen, mert nem szokott. Rennie nem használt, ha lehet, még rosszabb lett tőle. :(
2016. dec. 28. 23:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam elhagyni azokat a dolgokat, amikről azt mondják, "savat csinálnak", de nem vettem észre, hogy lenne különbség. Próbáltam üres főtt krumplit enni, attól is fájt. Ettem felvágottas szendvicset, ugyanaz volt. :(
2016. dec. 28. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Kukucs! En is irtam!

Nekem sem hasznal a reniee sot ahogy Te irod csak rosszabb tole. A salvus viz sokkal hatasosabb, en azt ajanlottam mar az elso hozzaszolasomban is es most ujra. Egy probat megerhet..

2016. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Salvus víz
2016. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom a vizet. Kicsit félek tőle, mert sok éve torokproblémákra ajánlották, és akkor hánytam tőle...
2016. dec. 29. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok, igen sajnos az ize nagyon rossz... :( De szerintem nehany alkalom utan megszokhato es olyan aldasos a hatasa.
2016. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!