Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még az émelygés?!

Meddig tart még az émelygés?!

Figyelt kérdés
Jó tudom, hogy ez normális jelenség. Ma töltöttem a 11. hetet. Ugye azért nagy %-ban a 12. hétre elmúlik????? És ez a mensi-szerű fájdogálás van még a 12. hét után?
2017. aug. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2 fiam van és az idősebbikkel 9 hónapig émelygés, hányás. A másodikkal 6 hónapig ugyanez. A görcsök pedig mindkét esetben elmúltak a 12-13.hétre. Gratula és kitartást 😄
2017. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokaknak elmúlik 12-14 hetesen, nagy százalekban igen de ezzel azok a kismamák nincsenek kisegítve, akik rosszabbul jártak és sokkal tovább tartott. Kitartást!

Nekem volt még pár hétig menzi szerű érzés, majd másfajta magnéziumot kezdtem szedni, hogy ettől vagy nem soha nem derül ki, de elmúlt.

2017. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj ne! Remélem, én a sokak közé fogok tartozni...
2017. aug. 18. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 20.hétig tartott.
2017. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát most ezt nem tudhatod, hogy elmúlik-e.

A középidőben általában elmúlik, viszont ahogy egyre nagyobb lesz a baba, a gyomrodat össze fogja nyomni és a gyomorsavad fel fog jönni. Ettől is lehet émelyegni, hányni. Ez is legalább olyan rossz érzés, ha nem rosszabb, mert egész napos. :(

A barátnőm még a szülőszobán is hányt, szóval tényleg nem tudhatod.

2017. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na itt csak a hányosok válaszolnak, én szülésig hánytam kb. napi tízszer, de azt hiszem 90%-nak abbamarad a 12. héten.
2017. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhh na akkor felkészülök!
2017. aug. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!