Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnas folyasra antibiotikum,...

Norman Bates kérdése:

Barnas folyasra antibiotikum, barmilyen teszt nelkul? 8hkm

Figyelt kérdés

Kb 2 hete barnas folyasom van, szinte csak akkor mikor megtorlom magam. Ma voltam haziorvosnal, annyit mondott, hogy lehet, hogy fertozes, ad amoxicilint...

Nem is csinalt vertesztet meg semmit, mi van ha tok feleslegesen szedem?


2017. aug. 21. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyász!

Ez lehet fertőzés, de lehet progeszteronhiány, hematóma. Ez egyértelműen nem háziorvosi kompetencia. Az én dokim azonnal küldött volna nőgyógyászhoz.

2017. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:) az en hazidokim se normalis de a tied az durvább. En is a nodokira szavazok. Amúgy is ha beszeded azt a valamit utan meg majd szedhetsz huvelyflora helyreallitot, netán benyalsz egy gombat. Kar lenne kockáztatni a vakvilagba.
2017. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Angliaban lakom, a progeszteront leszarjak, kerdeztem a not akihez jarok. Annyit mondott, hogy 16. Hetig barmi problema van akkor haziorvos vagy surgossegi....

Am voltam uh-n volt szivhang multheten meg baba jo meretu volt es nem lattak hematomat.

2017. aug. 21. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, h Angliában elsz. Na hat akkor tegy ahogy jónak latod. En is szedtem antibiotikumot tenyésztés utan (bacira) es utana közvetlenül 7napig huvelyflora helyreallitot. Nem tudom Angliában milyen neven vannak ezek, itt van vagilact, lactofeel, es sok sok ilyen laktobacillusos dolog.


Amúgy ezen az Angliai terhesgondozason en nagyon le tudok sokkolni. Amiket írnak azok alapjan elegge elkeserito lehet 1-1 no helyzete. Nem tudom 16.het utan mar minek a progeszteron miután ha ebből adodoan van vkinek barnazasa es veszélyesen alacsony a progeszteron szintje, akkor annak nem is biztos, hogy megmarad a baba 12.het utan.


Szulni se nagyon szerentek.ott, az unokatesom kb.fel eve szült es 3-4 napok keresztül hazazavartak paracetamollal meg valami lonyugtatoval, hogy pihengessen. Szegény rohadtul megszenvedte.

2017. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Felreertettel, nem adnak progeszteront egyaltalan. A 16. Het az ahonnan 'komolyan vesznek'.

Am 6. Heten volt pici verzesem es csinaltak uh-t, de hivtam a 'midwife' ( a no akihez vegig jarni kell terhesseg alatt) es o mondta, hogy van egy 24 oras telefonvonala a korhaznak terhessegi problemakra, de azt csak betoltott 16. Hettol

2017. aug. 21. 20:15
 6/7 A kérdező kommentje:

veletlen a felet elkuldtem...

Azt mondtak az uh nal, hogy csak akkor menjek vissza a surgossegire, ha gorcsolok nagyon es darabosan verzek😡

Az idegesit, hogy nem is csinaltak semmi vizsgalatot, nesze itt egy kis amoxicilin oszt' cso :(

Am lesz egy 12. Hetes uh es utana 16. Hettol foglalkoznak velem komolyan. Terhessegrol 'igazolast is csak 20. Het utan adnak, addiggbel sem ismerik hivatalosan.

2017. aug. 21. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem. Nem gondoltam, hogy ennyire nem adnak. Itt ha kell ha nem adnak. Igazából inkabb adjanak ha kell mint hogy ne. Vagy nemtudom, legjobb ha akkor adnak ha kell es azt ami kell. A babának baja nem lesz az antibio-tol de ázta. Laktoszart használd utana. Amúgy magnézium es pihenés amennyit csak tudsz.
2017. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!