Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban ennyire gyakori a...

Valóban ennyire gyakori a terhesség elhalása a 12. hét előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvasni itt h xy mar vetelt stb. Vagy csak itt tűnik ez soknak?

Én is vetéltem már de talán masodjára majd nem fogok( még nem vagyok újra terhes)

De másodjára már gondolom kevesebb is az esélye ennek. Hát mindenesetre elképedtem h mennyi veszítés van :((


2017. aug. 22. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Előző, vagyok , és nem a netről tudom, ha nem szakmabeli vagyok.
2017. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10# ezeket honnan olvasod?:)
2017. aug. 22. 14:09
 13/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom már irtad☺
2017. aug. 22. 14:09
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy elhalt ikerterhesség, mindkét baba elhalt, de már korán, csak 9 hetes voltam, mire bebizonyosodott. 7 hetesen mentem először orvoshoz, ott egy petezsák látszott, kb. 5 hetes. Na akkor sejtettem, hogy baj van, mert tudtam nagyjából a fogantatás idejét és ha tényleg csak 5 hetes lettem volna, annak akkor kellett volna foganni, mikor már pozitív tesztem volt. De nem baj, ne írjuk le, menjek vissza 2 hét múlva. 2 hét múlva két szép nagy, de tök üres petezsák látszott az ultrahangon, az embriók már felszívódtak. A vetélés viszont nem indult meg, úgyhogy pár nap múlva megműtöttek.


Én azóta már szültem egy csodaszép, egészséges kislányt, aki már elmúlt 2 éves. De azt az első 12 hetet nem kívánom senkinek, főleg azt a 3-at, ami eltelt a pozitív teszt meg az első ultrahang között... Hülyére aggódtam magam, hogy élő terhességet látunk-e, aztán mikor igen, akkor meg azon, hogy így is marad-e. Akkor tudtam megnyugodni, mikor már éreztem a mozgását, és tudtam vele kommunikálni.

2017. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Minél tovább él a baba méhben,annál jobb.annál kisebb anál kevesebb az esélye a vetélésnek,elhalásnak. az első 12-15 hétben
2021. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez nagyon régi kérdés. Azóta 3 éves kisfiam van:)
2021. jún. 22. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!