Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés után ez elmúlik?...

A szülés után ez elmúlik? (Intim jellegű kérdés)

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok, és szexuális jellegű a kérdésem, de azt gondolom mindenképpen ide való mert előtte nem volt ilyen.. Második fiamat várom, az első terhességem alatt sokat szeretkeztünk a férjemmel, én nagyon kívántam a szexet, ő nem annyira. Most teljesen fordult a kocka.. Abszolút nem kívánom a szexet már a terhességem eleje óta, és ez nem változik. Nem is tudok elmenni, ami baromi kellemetlen mert nem a férjem tehet róla. Ezt ő is tudja, de azért mégis rossz érzés.. ez ugye elfog múlni, járt már valaki így?
2017. aug. 22. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Persze lehet h par nap/ hét es el is múlik :)
2017. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Persze h elmúlik.lehet h csak szülés után de az is lehet h pár hét.

Nem tudom olvastál-e arról h vannak nők akiknek csökken a libidója.na te is beleestel de ez nem tart örökké

2017. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Hormonok. Lehet par nap de akar honapok is. Nekem szoptatas utan lett ujra kedvem. Terhesseg alatt kifejezetten undorodtam tole (perverznek erzek egy szexelni hogy kizben rugdos a bava es o is "ott" van velunk)..szoptatas alatt meg a mellek szerepe miatt nem ereztem a kedvet...aztan visszaallt a dolog a regi kerekvagasba.


De olyat is ismerek aki 9 honapig hrti 4-5 szor szexelt es olyat is aki szules utan 2 evig nem. Szoval ez maximalisan egyeni!

2017. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem szülés után kellett 1 év mire úgyahogy helyre állt a libidóm. 1,5 éves a gyerek, de még most sem az igazi :/
2017. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!