Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után egyből elmúlik a...

Szülés után egyből elmúlik a gyomorégés?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz valószínűleg a császárom, már iszonyatosan szenvedek, nem tudok aludni, fekve nem bírok lenni mert folyamat jön a savam, ülve nem férek el sehogy, csak mint aki karót nyelt, mert elég pici vagyok, de úgy meg nem lehet pihenni, állva meg húz lefelé a hasam... szeretnék mér egy jót aludni, szülés után mennyi idő, míg elmúlik a savképződés? Soha semmi ilyesmi bajom nem volt, még azt is úgy kellett kigugliznom, hogy amit érzek az a gyomorégés/sav...

Ti mikorra jöttetek helyre?


2016. szept. 4. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! igen, nekem legalábbis rögtön elmúlt!

A terhesség vége felé már én sem tudtam aludni, igaz, nem a sav miatt, hanem mert mindenhol fájt. Viszont bent a kórházban, szoptatás után/közben olyan jókat tudtunk aludni a pici lánnyal! :)

És a császár sem olyan gáz, mint amiket itt olvasni róla!

Kitartás, ezt a kis időt már bírd ki, utána jobb lesz! :)

2016. szept. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig volt a terhesség alatt,de amint megszültem,mintha elvagták volna.De azóta előforul,hogy valami feldoja.Pedig előtte sosem volt gondom vele.
2016. szept. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jajj, de jó... fél4kor még ma az órát néztem, most meg már a boltban is voltam... én, aki alapból képes 12-14 órát aludni :(

Köszi, akkor talán már látom a fényt az alagút végén :)

2016. szept. 5. 06:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mar szules elott elmult. Beekelodott teljesen a fiam feje a szulocsatornaba egy hettel szules elott, latvanyosan le is szallt a pocakom, megszunt a gyomoregesem is. Pedig addigra mar nyelocso gyulladasom volt a savtol.

Helyette a beekelodes utan 2-3 nappal kijott az aranyerem, mert akkor mar ott volt nagy a nyomas a baba sulya miatt. Ez meg rosszabb volt...

2016. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!