Várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Április 12.-én volt meg útóljára a havim, eddig mindig időben megjött vagy -,+ 1-2 nap. Voltam orvosnál Május elején, azt mondta, nem vagyok terhes. Viszont azóta csak egyszer jelent meg egy pár órára vérzésem, de az is inkább rózsaszínes valami volt. Csináltam Májusba tesztet, negatívat mutatott. De viszont többen megjegyezték azóta hogy gömbölyödik a hasam. Fáradt vagyok állandóan, fáj a derekam,hányinger is előfordul olykor-olykor. A mellem is érzékenyebb, meg sokszor előfordul hogy szúrkál a méhem. És változó a hangulatom. Néha étvágytalan vagyok, néha viszont egy disznót megennék egyszerre. Viszont csak aug. 30-án kell mennem az orvoshoz. Nem tudom hogy várandós vagyok vagy mi a probléma, még nem voltam sose terhes. Teszteljek? Félek a negatívtól. Kérlek válaszoljatok, és nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

2017. aug. 22. 18:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Májusban csináltál utoljára tesztet, azóta nem jött meg, de nem tesztelsz mégegyet? igen, lehetsz terhes, vegyél tesztet.
2017. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Holnap után mindenképp tesztelek.
2017. aug. 22. 18:53
 3/25 anonim ***** válasza:
Én április óta orvossal konzultálnék is mi az oka a késésnek. Ez már több mint két hónap. Én lehet nemmtsztet vennék hanem megkeresném az orvosomat.
2017. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Èn most negativ leszek 1 picit de szerintem nem vagy terhes,most a 19 ik hétben lennèl ès hidd el màr bizony mocorog a kisember.Azt semmivel nem lehet őssze téveszteni,Màjus ota többet nem is teszteltèl?Szerintem nem is biztos hogy megbizhato eredmènyt kapnàl hisz a hcg màr szèpen elkezed ilyenkorra kiürülni.Szerintem a B hcg vérvètel most biztosabb lenne mint a teszt.
2017. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy irtad hogy tesztelsz,de miért pont holnap utàn?Miért nem holnap?Ha ennyire szeretnèd tudni hogy terhes vagy e.
2017. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

4hónapja azon agyalsz terhes vagy-e??

Ha csak nem Piripócsröcsögèn èlsz, lovaskocsival jársz, nem èrtem mi tartott 4hónapig ezen görcsölni???

Van neted, de orvoshoz nem mèsz, csaknitt tippelteted, hogy terhes vagy-e???

2017. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Augusztus 30-ára kaptam idő pontot. Én el mentem az orvoshoz, július első hete óta várom hogy aug. hónap vége legyen, nem őnszántamból nem mentem orvoshoz. Amint észre vettem hogy valami más, mentem be az orvosiba jelentkezni. Az már nem az én hibám hogy nem kaptam előbbi időpontot. :) Jó éjt
2017. aug. 22. 22:19
 8/25 anonim ***** válasza:
Idopont?? Bemesz rendelesi idoben es sorra kerulsz. Ha nem is vagy terhes, de konyorgom, honapok ota nem menstrualsz, lehet valami gond van es ennyire nem erdekelt eddig??
2017. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kedves 23:25 !:)

Sajnos időponttal fogad csak az orvosom.

Valoszínűleg Ön volt helyettem, nála, és Ön tudja jobban hogy,smint. Köszönöm azért a válaszát :*

2017. aug. 23. 06:32
 10/25 anonim ***** válasza:
8-as ma màr mindenhovà időpont kell, csak a sürgősségi nőgyógyàszatra nem. Ott pedig ilyen panasszal nem foglalkoznak, elküldenek hogy menj szakrendelésre....
2017. aug. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!