Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes várandós vagyok és...

37 hetes várandós vagyok és van egy 20 hónaposom is, aki azért sok sétálást, játékot igényelne szegényem. Mit tegyek, hogy jobban bírjam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok már vele olyan intenzíven foglalkozni, mint szeretnék, mert sokat görcsölök (nagyon), emiatt sokat fekszek is, férjem sosincs itthon, így segítségem nem igazán van. Mit tehetnék, hogy jobban menjen pl a sétálás és ne görcsöljek be kb 10 perc után? Az előző terhességem egészen más volt, amikor őt vártam, még az utolsó napokban is le tudtam kilómétereket is sétálni, most meg kb 2 percenként le kell ülnöm, mert olyan fájdalmaim lesznek. Emiatt lelkiismeretfurdalásom is van. Rossz anyának érzem magam, sokkal többet szeretnék aktívan a lányommal is foglalkozni. Mások, hogy oldották meg ilyenkor? Egyébként a dokim szerint nem fogom kihúzni végig (alig várom, hogy végre megszüljek :D ), már csak pár napom lehet hátra.

2017. jún. 10. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hívd oda az egyik nagyit, ők biztos szivesen foglalkoznának vele. Vagy egy màsik közeli rokont vagy ismerőst aki szereti a gyerekeket.
2017. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem segit rajtad sajnos vitamin, hivd oda az egzik nagyit,vagy ferjed miert nem tud szabit kivenni?


Mi ugy oldottuk meg hogy anyu velunk volt az utolso 2 hetben ejszaka, mert bar progis csaszarom volt,ha ejszaka lett volna valami o maradt volna a nagyobbal.

2017. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Most már semmit nem tudsz csinálni, amitől megoldódna a helyzet. Valakinek szólnod kellene, aki el tud lenni a gyerekkel, mert ha 37 hetesen nem tudsz futkosni, 38 hetesen sem fogsz tudni plusz két vitamintól.
2017. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Megértelek, az én 68 hónaposom mellett is nehéz terhesen...
2017. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Minnel tobbet fekszel annal tobbet fogsz gorcsolni mozogj sokat menj uszni.

Elozo 68 honapos ????

2017. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Ne erőltesd a mozgást,inkább pihengess,kérj segítséget! Én még csak 32hetes vagyok de napok óta iszonyú gyenge és fáradékony :( ettől nem vagy rossz anya!!!!!

Ez most komoly???68 hónapos????????Jézuson :O

2017. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

68Honapos? Az mar tobb mint 5 eves te elvetemult!

Amugymeg,nem er itt hisztizni,es sirankozni,mindenki a maga sorsanak a kovacsa! Nem kene sorozatszulnk! Epp hogy kijott az egyikakkor mar johet is a masik. Nem kene igy csinalni a dolgokat! Egy gyerek eloszor,megasni minden figyelmet,torodest stb.es normalisan felnevelni. Vagy amikor mar 7-8eves,akkor johetne egy masodik,addig biztos nem!

2017. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Négyes, ha ennyire ráérsz pontosan kiszámolgatni, hogy hány hós a több éves gyereked, akkor nem is vagy te olyan leterhelt.
2017. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt a két-három hetet már ki fogja bírni könyvekkel, építőkockával meg hasonlókkal. Aztán majd sétáltok miután megszületett. A lelkiismeretedet még most tedd rendbe, különben meg fogsz bolondulni attól, hogy egyik gyerekednek sem fogod tudni majd azt nyújtani, amit szeretnél. Mert majd folyton egyszerre nyolc dolgot kellene csinálnod...
2017. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a 4-es ironizált...Legalábbis remélem:-)
2017. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!