Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 4 hónappal terhes...

Szülés után 4 hónappal terhes lettem?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, és pozi lett a tesztem. Mennyire viseli meg a szervezetem az új terhesség? Lehet emiatt valami probléma? A babának nem lesz baja?
2017. aug. 23. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy lenne gond, remélem, nem császárral szültél. Inkább szülés után lesz nehéz dolgod, mert egy kicsivel meg egy picivel eleinte nehezebb, mint az ikrekkel, de megoldható.
2017. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
De most mi a kèrdès??? Ha pozitív a teszted, akkor terhes vagy! Vagy n nem is szexeltèl az elmúlt időszakban, mert akkor èrthető lenne a meglepődöttsèged!
2017. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Remélem nem császáros volt az elsõ, mert akkor neked is elmondta a doki, h min. 1évig nincs újabb terhesség. De ha nem, pontosan mitõl félted a babát? Orvos?
2017. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sima szülés volt. Dokihoz csak pénteken megyek. Akkor remélem nem lesz gond.
2017. aug. 23. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt munkatársam szülés után 4 héttel (!!) lett terhes. Semmi gond nem volt.
2017. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! Nagyon gratulálok! Jó értelemben irigykedek:).
2017. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Hogy vagytok?
2017. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen volt,terheséged,szülésed?
2021. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!