Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás színű folyas első...

Sárgás színű folyas első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy sok a folyásom, nincs szaga, de elég sok jön, olyan, mint Peteéréskor. Ez meg nem ijesztget meg, de ma reggel egy picit már igen, mert elég sötet sárga színű folyas jött belőlem, majdnem világos barna, ilyen meg sosem volt. 4 nap múlva mennek dokihoz, akkor leszek 12 hetes. Szükséges lenne hamarabb orvoshoz menni ezzel a panasszal?
2017. aug. 24. 08:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem gorcsolok, nem viszket.
2017. aug. 24. 08:47
 2/7 anonim ***** válasza:
En elmennek. Lehet ma nincs panaszod , de jon a hétvége. Legalább mire visszamész hetfon lehet elkészül a tenyésztés.
2017. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg általános ez a kismamáknál, sok folyás..., viszont bármit könnyen el is kaphatunk, lehet elmennék dokihoz vele.
2017. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben végig ilyen sötétebb, sárgás volt, nem mentem vele sehová, természetes tünetnek látszott, nem volt szaga, nem viszketett.
2017. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második terhessegemnel volt 6 hetesen barna folyasom, azzal rögtön mentem is dokihoz, de nem volt gond. Most is inkább csak azon filozok, hogy kivárjam-e a hétfőt. Ha nem vált at barnazasba, akkor lehet nem kell ügyeletre mennem, jól gondolom? Ha esetleg fertőzés miatt lenne, elég 4 nap múlva dokihoz menni? Nem veszélyes ez a babára?
2017. aug. 24. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott a doki
2017. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En nem vagyok orvos, de a sárga folyás az talan gomba lehet. Sokan eszre sem veszik, mert van akinek nincs tünete nem viszket es keves a folyás is. Nem hiszem, hogy 4nap alatt tragédia lenne de ha gomba az biztos nem ma ment beléd ha mar tünetet okoz. En legtobb helyen azt olvastam/hallottam, hogy igaz, hogy terhessegben tobb a folyás de az szintelen szagtalan netán vizes de nem sárga, nem barna, vagy veres, vagy habos, vagy zold.

Nekem 22 hetesen derült ki, hogy bakteriális fertőzésem van. Kaptam gyogyszert. Ra 3 hétre távozott a nyakdugom egy része. Kinyilt a mehszajam, gorcsoltem mert elkezdett a méhemre ramenni a fertőzés, pedig kezeltek. Kaptam kuptol a gyógyszerem at a zseleig mindent. Nagyjából a 30.hétre eltűnt a bacim de azóta is ugy elek, mintha tojasokon lepkednek. Fekves van es állandóan attol rettegek mi lesz a következő amit összeszedek.


Szóval en meg mindig azt mondom en biztos nem tojnek ra. Igazatok van hogy igy-ugy negy nap.. De nekem sajnos nem olyan jo ez. Egy kenetvetel meg kb 3p es max visszajön azzal, h nincs bajod.

2017. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!