Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben étvágytalan...

Első trimeszterben étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 7 hetes terhes vagyok, és kicsit aggódom, alig tudok enni. Egyrészt a melegtől is lehet, de émelygek is folyamatosan, és egyáltalán nem kívánom az ételt. A normális súlyomhoz képest fogytam is másfél kilót, pedig nincs rajtam felesleg. Nem is igazán hányok, de rosszul esik sok minden. Gyümölcsöt sokat eszem, a dinnye esik jól leginkább, meg a zöldségek. Mennyire kellene erőltetnem az evést, nem szeretném, ha bármi gond lenne...Folsavat szedek, egyéb vitamint egyenlőre nem. Valaki járt már hasonló cipőben?
2017. júl. 6. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A kismamák jó része így van. Szedj komplex kismama vitamint. Általában a második trimeszterre jobb lesz.

Fogyassz elég folyadékot.

2017. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig csodálkozom, ha valaki azt írja, hogy két nap van a nemvártig és farkas éhes vagyok...


Első trimben én se bírtam enni, komolyan úgy érzetem képes lennék étel nélkül élni XD Csak azért ettem, mert tudtam, hogy kismama vagyok. De mondjam azt, hogy egy szelet toast kenyér felvágottal meg paradicsommal? XD tudjátok mekkora az egy szelet... Szóval nagyon minimálisan, de ettem reggeli ebéd vacsi, én is csak émelyegtem. És az összes mára már anyuka ismerősöm is azt mondta, hogy az elején ők se bírtak enni. Jellemzőbb a 20. hét után és akkor is ilyen hullámokban.. amikor épp a baba nagyobbat fejlődik :D


Szóval ne aggódj, babád elveszi ami kell, szedjél valamilyen kismama vitamint és azt edd ami jól esik.. ha csak piritós csokival akkor edd azt :) Lesz még olyan, hogy non stop éhes leszel ;)


Minden jót és boldog babavárást.


36hkm

2017. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!