Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-30 hetes kismamik, nektek...

27-30 hetes kismamik, nektek mekkora a pocakotok?

Figyelt kérdés
Engem annyira zavar,hogy olyan picinek látom,ráadásul 3.baba,és mérem hetente,de már hetek óta nem veszek észre növekedést. :(
2017. aug. 25. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]



27 hetes vagyok,és ekkora most a pocakom

2017. aug. 25. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém sokkal kisebb, 27. hetet kezdem. 1. babát várom.

Nem mondta az orvosom se a védőnőm sem, hogy kicsi.

2017. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Testalkat kérdése milyen magas vagy vékony stb. Enyém 29 hetesen elég nagy pedig normál alkattal kezdtem. 163 cm.vok es a hasam körforgata 104 cm.
2017. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig csöppet sem kicsi. Mármint nem látványosan kicsi.

Nekem is ekkora kb, és 34 hetes vagyok.

2017. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem kb most ekkora 35 hetes vagyok első babával és az utóbbi 2-3 hétben nőtt hatalmasat, én folyton meg is kapom hogy hol van bennem a gyerek meg tök kicsi a hasam. Egy idő után eljutottam odáig, hogy leszarok mindenkit. A baba jól van korának megfelelően fejlődik, 8 kiló plusz van rajtam, akinek fáj, hogy nem vagyok bálna ( holott érzésre ugyanaz) az tehet egy szívességet.
2017. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a Babával minden rendben van ne aggódj:). Én alacsony vagyok és nagyon nagy hasam volt, sajnos szét is szakadt a bőröm:(. Engem mindig megszóltak, hogy mekkora, mintha tehetnék róla. Szóval nem. A méret a lényeg:D!
2017. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 28 hetesen, szintén 3. babával kb ugyanekkora vagy még kisebb is a hasam, mint neked, most mértem köldök magasságában 85 centit. Ja, és alacsony is vagyok. Én nem is bánom, hogy még tudok úgy-ahogy hajolgatni,majd pár hét és kérhetem a "nagy" fiamat a szandim becsatolására :)
2017. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!