Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a mellem nem...

Normális, hogy a mellem nem nőtt eddig terhesség alatt?

Figyelt kérdés

30 hkm vagyok. Kb. a 18. hétig feszültek a melleim és kb annyival voltak nagyobbak, mint menses idején. Azóta se feszülés se semmi, viszont már meg vannak ereszkedve, pedig ugyanolyan méretű melltartót hordok, mint terhesség előtt.

El vagyok keseredve.



2017. aug. 26. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Miért kellett volna nőnie?

Akinek nő a mellet,annak se a terhesség miatt nő,hanem mert hízott és oda is ment a kilókból...

2017. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Én 27 hetesen 2 méret növekedésnél járok, b-ről d-re. 4 kilót híztam, ami nem háj.

Egyébként nem gond, ha nem nőtt, a tej mennyisége, szoptatás nem függ tőle. Lehet szoptatáskor fog hirtelen nagyobbodni neked. Mindenkinél máshogy van ez kicsit.

2017. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 10 kilót híztam, de szinte csak a pocakom nőtt. Az óriási. Csak fura, h a terhesség elején nőtt a mellem, azóta semmi és meg is ereszkedett. Mi lesz később??!!
2017. aug. 26. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nőtt semmit, de kicsit megereszkedett, viszont most már kezd visszafeszesedni.
2017. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész terhességem alatt végig ugyanakkorák voltak. Amikor megszületett a kisfiam és beindult a tejtermelődés, akkor kellett 1 számmal nagyobb melltartó.

Úgyhogy nem törvényszerű, hogy azért, mert valaki kismama, akkor a melle is nagyobb legyen a terhesség alatt.

2017. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell nőlnie
2017. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg szülés után is nőhet, nekem már három mérettel nagyobb és szeretném ha le állna. 29 hkm
2017. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon félek a mellnövekedéstől. Amikor sikerült lefogynom szépen lementek az undorító melleim is. Most terhes vagyok és rettenetesen félek, hogy megint olyanok lesznek, nem beszélve a hátfájásról :(
2017. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nekem se nőtt, 34 hkm. Igazából nem is bánom, épp elég nagy így is.
2017. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben szülés után kellene megnőnie, ha beindul a tej. Az más kérdés, hogy vannak akiknek korábban ő a mellük. Nekem pl egyáltalán nem nőtt, amúgy is hatalmas melleim vannak (D-E kosár). Mondjuk nekem pechem van, nem igazán akar tejem lenni... annyi van, hogy a pici fiam rendszeresen kéri, de fejni kb semmit nem tudok. Sajnos így pótlást is kap.


Tejtermelés szempontjából semminek semmi köze hozzá :D

Van akinek van előteje mégse lesz teje. Állítólag akinek nagy melle van, kevesebb teje szokott lenni.


Sőt van akinek bedurran a cicije tele van tejjel aztán két hét után elapad az egész hiába tesz érte bármit is.


Szóval semmi sem jelent semmi biztosat... ne legyél elkeseredve :)

2017. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!