Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és a mozgás?

Terhesség és a mozgás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kiderült, hogy babát várok. Még csak 2 pozitív tesztem van. Kérdésem akik edzettek és úgy vállalták a babáthogyan változttták meg ezt? Nincspanaszom remekül vagyok. Itthon szoktam dvd-re tornázni. Ez mehet tovább? Vagyvárjak két hetet még orvoshoz kerülök? Viszont imádok mozogni akkor mit csinálhatok?


2017. aug. 25. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhesség előtt én is sokat tornáztam, az első 3 hónapban inkább csak nagyokat sétáltam, utána kismama tornára és jógára jártam egészen a szülésig.
2017. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tornáztam, illetve úsztam terhesen. Mivel az orvosom nem látta okát tiltani, még a szülés napján is megcsináltam a szokásos reggeli 50 derékemelést, meg akkor már csak 30 guggolás fért bele.. Meg is lett az eredménye, 5 kiló jött fel rám (55-ről indultam), a kórházból a 3040 grammos fiammal meg a versenysúlyommal jöttem haza. Előtte a lányomnál ugyanígy zajlott a dolog. Ha nem nyílsz idő előtt (én végig zárt voltam), nem vagy veszélyeztetett, akkor mehet! Persze csak annyi, amennyit kényelmesen bírsz!
2017. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 13. hétig nem tornáztam semmit, utána is csak kismamatorna és kismamajóga. Aztan a szülés után is csak hónapokkal később kb 10 hónappal utána kezdtem igazán intenzíven mozogni.

Nem híztam el, ugyanannyi vagyok mint terhesség előtt és az alakom sem változott.

2017. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor óvatosan figyelve magam picit mozgok majd. Persze ha az orvos nem fog tiltani. De idáig teljesen panaszmentes vagyok.
2017. aug. 25. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben orvos nem tilt, es te magad nem erzed kenyelmetlennek, nem okoz fajdalmat egeszen nyugodtan tornazhatsz ugy mint eddig. Az ido elorehaladtaval ugy is erezni fogod mennyit birsz meg. Boldog babavarast
2017. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!