Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 4. hetében vizesedet...

Terhesség 4. hetében vizesedett már valaki? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Elég korán sikerült felfedeznem, hogy terhes vagyok, és jöttek is a tünetek (cicifájás, hányinger), viszont mióta orvosnál voltam (ahol megállapították, kb 4hetes) ezek eltűntek. Viszont iszonyatosan vizes a bokám,lábszáram, néha a kézfejem is.

Normális ez így? Lehet valamit tenni ellene?



#Viesedés
2017. aug. 26. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg az orvosod.

Addig is sószegény étrend, de folyadékból normál mennyiséget fogyassz. Polcold fel a lábad, pihenj többet.

2017. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen!Én amúgy is mensesnél vizesedem picit+ülő munka+pajzsmirigy alulműködés...Abban bízom h már ha jön a hűvös,nem lesz gond.Éjszaka lemegy,addig nincs aggódnivaló szerintem.Mozgás is jót tenne,de néha ha felkelek is hányok.Most életképtelen vagyok jelenleg.Majd jobb lesz!:)

A helyedben azért elmennék házidokihoz!Én tudom,h én miért vizesedem,de lehet csináltatna egy vérvételt neked,illetve ránézne a vérnyomásodra!

7+3 hkm

2017. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsém van, nem hányok, jól érzem magam. Csak ez a rengeteg víz... Egyébként kissé magas a vérnyomásom illetve én is ülök egész nap. Gondolkodtam már csalán teán, hátha az segítene kicsit...
2017. aug. 26. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyteákat nem nagyon javasolják terhességben.
2017. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!