Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lakásfelújítás terhesség...

Lakásfelújítás terhesség utolsó heteiben, valaki volt hasonló helyzetben? Más is ilyen rosszul viselte vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok, harmadik babánkat várjuk és úgy érzem káosz alakult ki körülöttem. Segítségünk semmi. Kétségbe vagyok esve hogy nem leszünk kész időben. 3 és 5 éves gyerek mellett lassan haladunk. Még le kell laminált parkettázni a gErekszobát. Áttakarítani mindent mert poros minden glettelés csiszolás, festés, radiátor csere után, állandóan takarítani kell és én már nagyon elfáradtam, sírtam ma is. A kórházi csomagom se tudom mikor lesz összekészítve vagy a babaruhákat se tudom még mikor tudom kimosom kivasalni. Mert ugye amíg por van addig felesleges. Volt más is így?
2017. aug. 26. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
(Nálunk akkor festettek amíg a kórházban voltunk, ahogy hazaértünk költöztünk, szerencsére a baba rengeteget aludt, de szülés után 4 nappal nem esett jól a munka... A második nap már járni alig tudtam úgy fájt az alfelem :D )
2017. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi jó tanácsom nincs csak annyi,hogy tarts ki..

Nekem 2 kicsim van a nagyobb most megy iskolába a kicsi 3 éves Egyedül vagyok velük 60 nm lakást festettük ki ketten a 65 eves apukámmal plusz az egész gyerekszoba megváltozott. .ágyat polcot raktunk össze.

Azt hittem megszakadok úgy elfáradtam a végére.

De!!Olyan szép lett és a gyerekek nagyon örültek csillogott a szemük.

Kitartás!!

2017. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit elobb csináltatok vna pont ugyanilyen érzés lett vna. Mi akkor csináltuk amikor 30-32 hetes lehettem. Tiszta ideg voltam, egyfolytában panikoltam, hogy nem lesz kesz, vagy majd jol mrgszulok az idegtol, hogy elfáradtam, a hisztimtol a férjem volt kiakadva. Aztán kesz lett, de úristen ennyire meg nem billentett ki semmi, mint az hogy őskáosz van. Kitartás.
2017. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, legalább egy takarítónőt fogadjatok utolsó idős terhességed, a 2 öt év alatti gyereked mellé, pláne felújítás ...!

Nem létezik, hogy erre nincs ötezretek vagy nem ér ennyit, hogy ne készülj ki teljesen. A gyerekholmikat vidd el tisztítóba vagy mossa ki a férjed.

2017. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem is, fogadj egy takarítónőt, sőt akár baby sittert is pár napra. Annyira nem sok anyagilag és legalább nyugodt vagy.
2017. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Nálam lelki oka volt. (gondolom h elfolytotta ezzel a kosszal a felújítás a feszekrako osztont) nekem ott volt anyu meg anyós is, takarítottak. Engem jóformán nem is hagytak. Mégse... Full kivoltam. 3as vagyok
2017. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi még előtte állunk...33.hétben vagyok.

kb 2 hét múlva fogunk majd neki.tulajdonképpen egy szobáról van csak szó,de szerintem kemény lesz.Mindent ki kell pakolni az utolsó szögig,mert laminált padlót akarunk rakni,gerendát festeni,meg persze a falat is,jó kis macerás mintát sikerült találnunk...a kiságy fölé én festek.

Előre tudom,hogy én majd azon fogok hisztizni,hogy nem tudok érdemben sokat segíteni a férjemnek...

De majdcsak túl leszünk rajta 😊

2017. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi komplett lakast ujitottunk mikor terhes voltam.igaz,nem ennyire a vegen mert ugy 32-33 hetes lehettem mikor vegeztunk.de itt laktunk,es mindig pakoltunk.sorba csinaltuk a szobakat.ahogy az egyik kesz lett,pakoltunk oda es csinaltuk a masikat.full elorol,villanyvezetektol kezdve a betonig csiszolasig,mennyezet glettelesig,furdo,wc,konyha volt minden.

Igazabol parom csinalta a nagy reszet(szakmabeli),o is takaritott,engem max felmosni hagyott.

(Tegyuk hozza,hogy veszelyeztetett voltam 3.babaval)a fugakat azert vakargattam,mert az tetszett nagyon,es ulve lehetett csinalni.igy azert en is csinaltam valamit :D

Sokszor kibuktam kozben a kupi miatt.attol nem feltem,hogy nem fejezzuk be.csak a kupi,a kosz,por mindenhol..mert ugye hiaba volt az eppen lakott szoba becsukva es az ajto lenejlonozva,a por igy is bejutott.

Kitartas,keszen lesztek biztosan.ne idegeskedj.baratnonel sem tudsz par adag ruhat kimosni,vasalni?az biztosan megnyugtatna.egy utazotaska meg par hetig elfer barkinel.

2017. aug. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mi epp akkor vettünk lakást amikor terhes voltam,amit A-Z ig felkellett ujitani.38 héten jött a kislányunk,5 napot aludtunk az uj lakasban :) az 5 napban pakolasztam takaritottam,csempét mostam a furdőbe.Nekem nemis jutott eszembe h nem leszünk kész,bár nemis gondoltuk hogy 38 hetre fog jönni,de jól időzített.Tiis készen lesztek időbe,nyugodj meg.NO stressz.Kitartás!!!!
2017. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!