Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek terhesség...

Terhességi tünetek terhesség nélkül?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy nem lehetek terhes mert mindig védekezünk barátommal, utoljára múlt hónapban voltunk együtt közvetlenül peteérés előtt 2 nappal.

És azóta valahogy bemeséltem magamnak hogy terhes vagyok, és rengeteg tünetet produkáltam. Reggelente nem tudtam felkelni, napközben is borzalmasan álmos voltam, görcsölt a vádlim, ingerlékeny voltam, fájt a fejem meg alhasam sokáig, folyton pisilnem kellett, minden bajom volt. Aztán megjött a teljesen normális menstuációm, talán még erősebb is volt mint szokott lenni. Most meg megint fájdogál a petefészkem/derekam egy pár napja, 5 napja a mellbimbóm is érzékeny, enyhe hányingerem van sokszor amihez szédülés is társul, és ami a legzavaróbb, 3-4 hete sokszor jelentkezik erős szívdobogás, főleg frontok előtt.

Csináltattam tesztet és egyértelműen negatív lett, voltam dokinál is, kiderült hogy a sűrű vizelési ingert és alhasi fájdalmat felfázás okozta, kaptam rá tőzegáfonya kapszulákat. Akkor mi lehet ez ha nem terhesség?



2017. aug. 27. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad, hogy felfáztál :)


Egyébként peteéréskor is vannak terhességi tünetekhez hasonlító tünetek. Ahogy mensi előtt is a pms tünetek is olyanok lehetnek.


Én 7 év várakozás alatt aztán produkáltam minden hónapban mindent.


Alapvetően pszichésen lehetnek tünetek, illetve az időjárás is okozhat furcsaságokat, meg mint tudjuk, ha terhességi tünet van akkor a teszt is pozitív. Ha nem baba miatt van akkor csak szimplán hormonális dolog (peteérés vagy mensi) Kár ezen agyalnod. Gondolom a doki is megnézett belül, mizu.


Ezek a tünetek kb 2 hétig is lehetnek peteéréstől mensiig. Tehát minden ciklusban 2 hétig lehet kb jól egy nő, majd két hétig vacakul és ezért képzelünk be minden félét.


Minden jót és ne kattogj feleslegesen :) Ha a tünetek alapján tudnánk ki terhes nem lennének terhességi tesztek. Ráadásul neked még meg is jött.


Szép napot!

2017. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nem is tudod mennyire megnyugtattál!!:D
2017. aug. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!