Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán kell visszamennem a...

Szerdán kell visszamennem a dokihoz, ugye nincs mitől tartanom?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam orvosnál, abban a tudatban, hogy 6-7hetes terhes vagyok. Erre a doki mikor megvizsgált, látta, hogy kb méret alapján 4hetes a dolog ezert most szerdára visszahívott.


Annyit kérdezett, hogy a menstruacióm szokott-e késni mert akkor minden rendben, és persze szokott...

Igazából csak aggódom, nehogy elmenjen a baba, annyira vágyom már rá. Terhestüneteim többsége ugye később jönnek majd elő, ha lennének a mellérzékenységen kivül tüneteim, sokkal nyugodtabb lennék.


2017. aug. 28. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár ilyenkor a dolog még kétesélyes, megnyugtatlak: nekem mindkét terhességem így kezdődött. 2 héttel kisebb volt. Elmentem 5 hetesen, visszahívtak 2 hét múlva, és akkor is 5 hetes voltam. Azután minden rendben volt. A mensim nem 28 napos volt, hanem jóval több. Azt mondta a doki, ezért.

2017. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetesen mentem először dokihoz, de akkor azt mondta, hogy kisebb, mint kéne. Majdnem 3 hét múlva hívott vissza és teljesen jó méretei voltak. A nemvárt előtt 1 nappal már elkezdtem undorodni az édességektől, de maga a hányinger csak 6 hetesen kezdődött, a hányás pedig majdnem 8 hetesen. Ne aggódj, biztos minden rendben! Boldog babavárást!
2017. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most hogy az édesség szóbajött tegnap én is nagy vehemenciával megetten egy fogyórágót és elfogott a hányinger pedig imádtam. Most visszagondoltam rá és újra elfogott a hányinger.
2017. aug. 28. 09:14
 4/13 anonim ***** válasza:

A másik oldal 😐

8 hetes mensi szerint, 5 hetes uh szerint. Sajnos nem fejlődött tovább, missed ab lett belőle.

Igaz, nekem 28 napos ciklusaim vannak.

2017. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom :( #4es.
2017. aug. 28. 09:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor elmentem dokihoz csak petezsakot latott embriot meg nem. 2 het mulva visszahivott 7hetes volt amit en mar jo 9 hetesnek szamoltam rendszeres mensivel. Vedono ah megirta a kiskonyvet nem 9 hetet irt be hanem 11et. Szal lehet nem akkor volt peteeresem amikor a 'nagykonyv' irta. De ezzel nincs gond es sztem nalad is minden oke.☺ Sok boldogsagot kivanok es gratulalok a picihez!
2017. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott az orvos. Első baba lesz?
2017. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkepp megirom. :)
2017. aug. 28. 10:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, első baba lesz
2017. aug. 28. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Most erre nem tudunk mit mondani, reméljük a legjobbakat. A 12. hét előtt minden negyedik terhesség vetéléssel végződik, ezek a babák legtöbször betegek lennének.
2017. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!