Hogy ne aggódjak?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok. Volt már missed ab műtétem, megjàrtam a hadak útját a meddőségiben.

Most spontàn terhes lettem. Eddig minden rendben de iszonyúan félek, hogy baj lesz

Hogy küzdjem ezt le?


2017. aug. 28. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nehéz megnyugodni sajnos. Nekem is az első missed ab volt, most újra babát várok.

Esetleg azt meg tudod beszélni a dokiddal, hogy gyakrabban menj ultrahangra? Lehet attól kicsit jobb lenne.

2017. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami olyanra koncentrálj, ami nem a babával kapcsolatos.

Rossz, de az aggódást nem lehet csak így abbahagyni. Oka van, hogy aggódsz, és bármit is írunk, a 12. hétig nem fog elmúlni az aggodalmad, lagalábbis nem teljesen. Tapasztalatból tudom. Én is igyekeztem, számoltam a napokat, és nagyon nehezen telt el.

De igyekezz nagyon pozitívan gondolkodni, a rossz gondolatokat figyelmen kívül hagyni. Nem lehet három hétig megtenni, de én mikor nagyon igyekeztem, volt pár nyugodt napom így. Beszélgessetek a pároddal a babáról.

2017. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nehéz kérdés, hasonló cipőben voltam én is.

Voltunk közben plusz ultrahangokon, sokat beszélgettünk a férjemmel, mindig elolvastuk, hogy adott héten "mit csinál" odabent a baba. Ha kérdésem volt akkor megkérdeztem a dokit vagy a védőnőt, mindig megnyugtattak. A végére már azért kevésbé aggódtam mert mindig minden rendben volt. A 28. héttől meg már azért is nyugodtabb voltam, mert akkor már ha megszületne is van esélye. A 30. héttől elkezdtük beszerezni a dolgokat, azzal ment az idő. Persze az aggódást teljesen leküzdeni már sosem fogod tudni, ez ilyen anya dolog ;) Boldog babavárást neked, kívánom, hogy minden rendben legyen veletek!

2017. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!