Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látszódik a petezsák (3mm)...

Látszódik a petezsák (3mm) ami nagyon sarokban van és még nincs szívhang! Aggódjak?

Figyelt kérdés

Azt mondta a dr.nő, hogy még ne éljem bele magam, mert nagyon a sarokba van a petezsák, és ebből még lehet méhen kívül terhesség... Ez előfordulhat?

Menzes szerint 6.hét , de számításom szerint csak 4.

Szívhang még nincs

1hét múlva kell vissza mennem, vagyis ha rosszul leszek, korházba, mert lehet el megy! Ezt mondta a doki!


2017. máj. 19. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az orvos jobban tudja, mint mi. Neki miért nem hiszel.

És ne aggódj, mert nem baj, ha nincs szívhang. Nekem pl csak nyolcadik héten volt, és teljesen normális gyerekem van. És szintén elmondta az orvos, hogy ne éljem bele magam, mert a 12. hétig nem biztos, hogy megmarad. Nem esett jól, de sajnos fel kell készülni.

2017. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha 4 hetes korul vagy ne irj varj szivhangot majd 2-3 het mulva. 3 mmes petezsakba meg embrio sem látható ahhoz is kell még 10-14 nap. Nagyon koran mentel..
2017. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon kései peteérésed volt, akkor lehet teljesen normális ez az érték. A vérzéstől eltérő számításod miből adódik? Mérsz hőt pl.?
2017. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy később volt peteérésed, pláne, ha Te ezt tudod is! Egyébként én nem értem, hogy miért mondanak egyes orvosok ilyen "biztató" szövegeket, hogy ne éld bele magad, örülök, hogy nekem nem ilyen orvosom volt!
2017. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogyha a doki bent a méhben látta a doki a petezsákot akkor hogy lenne méhen kívüli??? Kitartás!
2017. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom valamelyik tubasaroknàl tapadt meg,jol gondolom?Az mèg nem mèhenkivüli terhessèg,elèg èrdekes lehet az a doki.Kicsit talán komplikàltabb a szülés de simàn kilehet hordani.Én drukolok neked nagyon hogy minden jol menjen és megnyugodjon a lelked☺☺
2017. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!