Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítene, aki hozzáértő?...

Segítene, aki hozzáértő? Nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Az elején vagyok még a babavárásnak. Pénteken a dokim rendben talált mindent, de tegnap azt mondta, nem lát semmit UH-n, beküldött a kórházba. Össze-vissza vizsgáltak, egyik egyértelműen méhen kívülire gondol, másik azt mondta, csak lehet, hogy az, harmadik határozottan állította, hogy ő látja méhen belül, de ez nem jelent semmit, mert még lehet kívül is.

Tünetem a görcs, de nem halálos mértékű, olyan mensiszerű, viszont folyamatos. Éjjel semmit nem aludtam, nyilván a tegnapi nap miatt, és közben folyamatosan éreztem, hogy görcsöl.

Ja, néztek hcg-t is, de attól sem lettem okosabb, csak annyit mondtak, hogy fennáll a terhesség, kérdés, hol.

A legutolsó doki azt mondta, csak akkor menjek be, ha iszonyú görcseim vannak, vagy vérzek.

Ha esetleg mégis méhen kívüli, a műtét az olyan, mint egy abortusz? Olyanom sem volt még hála Istennek, de azt nagyjából tudom, hogy működik. Altatnak?

De abban bízom, semmi ilyesmi nem lesz, és tévednek, illetve az téved, aki méhen kívülinek ítélte.

Kérem, akinek van tapasztalata, írjon róla, mert rettentően érzem magam :(


2017. aug. 29. 08:04
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Ha belegondolok, hogy 20-án még itt kérdeztem tőletek, hogy milyen a tesztem, és mindenki lehómezőzte :D és azóta már ott tartunk, hogy van, belül van és teljesen egészséges :)
2017. szept. 2. 07:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!