Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve. Aki...

Kétségbe vagyok esve. Aki járt így kérem segítsen?

Figyelt kérdés

2017.02.21-én voltam orvosnál és akkor ezt írta a leletemre:

UH:Széles endometrium, 4 mm gs sejthető

DG: korai grav ?

Csináltam tegnap terhességi tesztet hogy majd emléke el rakjuk a baba könyvbe az első ultrahangos képpel és tök negatív lett. Lehetséges ez ?



2017. márc. 3. 06:27
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

És az ultrahangos kép amit adott

[link]

2017. márc. 3. 06:29
 2/38 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem bármi lehetséges.. az egyik ismerősömnek 3hónapot késett, folyamatosan tesztelt, szinte hetente és negatív lett..aztán elment orvoshoz és ugye kiderült, hogy 13hetes a pici..aztán folyamatosan tesztelt, és terhessége 6.hónapjában lett csak halvány a vegyél másikat és reggel csináld meg! Drukkolok nektek!
2017. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom, de még a doki se áltatott a lelet alapján. Feltételes módban írja, hogy talán-talán petezsák, amit lát. Úgy tűnik mégse.
2017. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
De a tünetek is meg vannak hányok,rosszul vagyok azóta is a hőm is fent van és persze nem is jött meg hál istennek.
2017. márc. 3. 07:23
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
2 hét után, negatív teszttel nem reménykednék a terhességben.
2017. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ilyen az mikor az ember túl korán megy orvoshoz :S Kimaradt mensi után két héttel kell menni, akkor már minden látszik és nem idegeskedik az ember. Lehet korai teszted volt és egyből szaladtál dokihoz, miközben sajnos nem marad meg a terhesség :( A doki is csak sejtette még, hogy talán lesz valami, de ez ilyenkor még nagyon korai. Azért még ne add fel, lehet semmit nem jelent a negatív teszt. De inkább készülj arra, hogy ez most nem sikerült :(


Szorítok, hogy mégis megmaradjon a terhesség!

2017. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
50%
Akkor csinálj új tesztet, de a tüneteket a hcg okozza, tehát ki kell, hogy mutassa a teszt, hacsak nem egy hibásat fogtál ki.
2017. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Igen korán mentem mert gyógyszert szedek meg közben endokrinológushoz járok.

A doki a vizsgálatkor azt mondta 4-5 hetes lehetek.Akkor is voltak már tünetek hogy fájt a hasam mint amikor meg akar jönni. Meg az nap mikor meg kellett volna jönni-e volt egy kis pecsételésem. X-epil tesztet csináltam tegnap délután én azt hittem hogy le fog ugrani róla a csík de annyira halvány volt hogy negatívnak vettem.

2017. márc. 3. 07:31
 9/38 anonim ***** válasza:
56%
Délutáni vizeletből ilyen korán szinte biztos, hogy halvány lesz.
2017. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%
Tesztelj hetvegen vagy hetfon ujra. Ha negativ, akkor szerintem nem vagy terhes.
2017. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!