Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Krákogás ellen mi használ?

Krákogás ellen mi használ?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok, jó két hete átestem egy erős megfázáson, de sajnos egy kis krákogás megmaradt. Nem fáj semmim, nem vagyok lázas. CSak nagyon idegesít már, hogy krágok. Köszi az ötleteket:-)
2008. okt. 20. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Stodal homeopátiás szirup az nagyon jó.
2008. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. okt. 20. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Homeovox-ot szedek köhögésre. 35 hetes vagyok, és már nem nagyon merek mást szedni, de szopogatás után határozottan jobb.
2008. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre nem tudok válaszolni, de talán megnevettetni meg tudlak, ugyanis a kérdésedet háromszor is félre olvastam krákogás helyett azt olvastam, hogy KÁROGÁS ellen mi használ? Nem is értettem, aztán kibetűztem.

Bocsánat a haszontalan válaszért, remélem most nem krákogsz, hanem nevetsz. :-)

2008. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A 3. válaszolónak: Nagyon kedves volt, hogy ezt írtad, tényleg nevettem, addig sem krákogom:-)))) További szép napot!:-)

2008. okt. 21. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!