Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes uh-n nem lett jó a...

A 12 hetes uh-n nem lett jó a nyakibőrredő méret. Ez a vizsgálat mennyire pontos?

Figyelt kérdés
Ma voltam uhn és minden eredmény jó kivéve a nyaki redőt. A dr 4,4 mmt mért illetve csak orrcsont kezdeményt látott. Tovább küldött genetikara de azok is még hetek mire időpontot kaptam.nagyon félek😞
2017. aug. 30. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kerrss magánban amnicentézist vagy prena tesztet.
2017. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg az időpontot. Sajnos ezt befolyásolni nem lehet. Én drukkolok, hogy ne legyen gond! :) Én sok helyen hallottam, hogy egy második körös vizsgálat szokott negatívat adni. Olvastam valahol, hogy az sem mindegy, hogy mikor volt a vizsgálat. Hogy pontos-e a terhesség heteinek számolása stb.


Drukkolok! És nem azért, mert egy beteg gyermekkel nem lehet boldogan élni - mert de, hanem mert mindenki az egészségre törekszik.


Egészséget kívánok!

2017. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon pontos vizsgálat. Terhességi hét+naphoz kötötten pontosan meg van adva milyen határok közt kell lennie a nyaki redőnek.

A genetikáról tovább fognak küldeni amniocentézisre. Ha nem akarsz még heteket, hónapokat várni és van rá lehetőséged, magán genetikára menj el.

2017. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérj időpontot genetikára máshová. Nekünk csütörtökön csinálták az ultrahangot, következő kedden már a Bajcsy-ban voltunk a genetikán.

Attól függ, ott mit mondanak, de ha tovább küldenek, javasolhatnak méhlepény biopsziát. Azt 12 hetes kortól csinálják és hamar megvan az eredménye, hamarabb, mint ahogy a másik genetikára elmennél.

2017. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Próba szerencse telefonáltunk és már holnapra adtak időpontot.

Mire számítsak?

Azt tudom h elbeszélgetnek az előzményekről de már fel is ajánlják egyből a magzatviz mintavételt?

2017. aug. 30. 15:05
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Kombinált teszt nem volt? Ha nem akarod az amniot, akkor van a prena, vagy a nifty teszt jó drágán, ezek is pontosan mérnek, de 100% pontosságú csak az amnio.
2017. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Felajánlják, de amniot leghamarabb 16 hetes kortól csinálnak.
2017. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De miért? Addig idegeskeshetek?
2017. aug. 30. 15:23
 9/26 anonim ***** válasza:

Mert addig nagyobb a vetélés kockázata amnional, utána biztonságosabb. Sőt, 2 hét mire eredményt ad.

De lehet, hogy lepénybiopsziát ajánlanak, az hamar megvan. Holnap megmondják.

2017. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedhetitek magatoknak csináltasd meg a Nifty tesztet. 180ezer Ft,max tíz nap alatt megvan. Nincs vetélési kockázat, vérből nézik.
2017. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!