Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hetes terhes vagyok. Ti...

13. hetes terhes vagyok. Ti mennétek olyan kisgyerek társaságába, akinek 9 nappal ezelőtt kezdődő kéz-láb-száj betegsége (Coxsackie vírus) van/volt?

Figyelt kérdés
Ma egy hete kezdődött neki, állítólag ma már jobban van, két nap múlva találkoznánk. Fertőzhet még?
2017. szept. 1. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem mennek. Siman fertoz.
2017. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem mennék "állítólag ma már jobban van" gyerek közelébe állapotosan, hiszen én felelek a magzatomért, és semmi más egyéb szempont ilyenkor nincsen.


Gyógyult, azaz makkegészséges emberek közé mennék, nem betegek közé.

2017. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok meddig fertôz?


Egy közös foglalkozásra járnánk együtt a nagyobb kislànyommal vele.

2017. szept. 1. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, meddig fertőz, de a biztonság kedvéért egy ideig még nem mennék a közelébe.

Ha ma még csak jobban van, két nap múlva bőven fertőzhet. Biztosra mennék, és pár hétig elkerülném.

2017. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson!

Mi 2 hettel lezajlott, egeszsegesnek nyilvanitott kisgyerektol kaptuk el, 1 honapba telt a teljes gyogyulas, raadasul az egesz családot vegigfertozte, es iszonyu beteg volt mindenki, a lanyom is 40 fokos lazban fekudt 10 honaposan es meg utana jottek a fajdalmas holyagok....ha te meg kismama is vagy...es jot akarsz magadnak, keruld el oket jo messzirol legalabb 1 honapig még!

2017. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiunkat ezzel a betegséggel másfél honapig nem engedte óvodába a doktornő, mert a tünetek eltűnése után is fertőz. Én nem vagyok paramami. De nem mennék hozzájuk.
2017. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
biztosan nem. tünetmentesség után még legalább1 hónapig fertőző.
2017. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert valljuk be, egy felelossegteljes szulo nem viszi foglalkozasra addig a gyerkocet, amig meg nem gyogyul. Szoval nem nektek nem kene foglalkozasra menni, hanem a nem egeszseges gyereket kellene nem elvinni. De ha sajnos ezt a masik szulo nem latja, lepj te, es ti ne menjetek.

2-es voltam.

2017. szept. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!