Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kora reggel még megtala...

Tegnap kora reggel még megtalaltama szivhangot?

Figyelt kérdés

Reggel este szoktuk nezni mindig hamar meglesz. 13 hetes vagyok, este 2x kerestuk nem lett meg egyaltalan a koldokzsinór sem. Maskor legalabb azt megtaláltam. Ma reggel 5 kor es most negyed 8kor kerestem de semmi csak egyszer ketszer recseges es zugas. Most estig nem akarom piszkálni szegényt.

A kérdésem csak az ,hogy ennyire eltud bújni vagy lehetséges h baj van?


2017. szept. 3. 07:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha én sem találom, persze pánikolok. Igaz, heti egyszer szoktam. Akkor várok pár órát, aztán újrapróbálom! Eddig mindig megvolt! 😁😉 12. Hétben vagyok
2017. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én 13.hetben vagyok kedden megyek genetikaira onnantol enis heti 1-2× tervezem hallgatni :)

Ha meg majd mozog akkor lehet annyiszor se de most megnyugtat. Persze fura h nem talalom de a szívem mélyén tudom,hogy nincs baja hisz tnap még megvolt :)

2017. szept. 3. 08:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire kicsi magzatnál még az sem találja, akinek ez a szakmája. Anno én is gondolkodtam ilyen szivhang figyelőn, de szerencsére nem vettem, semmi haszna, csak paráztat.
2017. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Ne is haragudj, de a szívhang figyelöt nem lehet napi kétszer használni, ez ultrahang elven működik, feleslegesen károsítod vele a magzatot. Értelmetlen az egész, még annyira pici hogy persze hogy nem találod. Most jobb hogy idegesíted magad? Hidd el az idegeskedéssel ezerszer többet ártasz.
2017. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem haragszom kedves utolso.

Az orvosomat felhivtam 11 hetesen amikor megvettem azt tanacsolta ha tenyleg 2x nezem akkor sem karositom max nem szereti de semmi káros hatása nincs. Meg annyi tanácsot adott h ne keressem 5-10 percig hanem ha nincs meg 2-3 perc alatt , akkor hagyjam és nézzem este újra, mert ha elbujuk nem jön elő sokáig :)

Legelso nap 3x neztuk mert egyszeruen nemtudtam hol keressem stb, akkor hivtam a dokim azt mondta pihentessuk a dolgot par napig meg elmagyarazta hol nézzem.:) altalaban reggel mindig meg is talaltuk de legtobbszor azert este is , remelem csak elbujt.


2# nem paráztat mert sejtem h nincs gond odabent vele, sot engem megnyugtat.

Ikrekkel vetéltem aztan elhalt egy terhessegem. Parom is ugy megnyugszik tole :)


Koszonom szepen a válaszaitokat. Ment mindenkinek a zöldkéz :)


Este talán megtaláljuk. Ha nem akkor meg úgysincs messze az uh mostmár

2017. szept. 3. 09:27
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy sehol sem irtam h ideges vagyok vagy ilyesmi. Erdeklodom, es tevedsz kicsit mert miota megvan mindig megtalaltuk ( kiveve elso napot) :))
2017. szept. 3. 09:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

óóó 13 hetesen én is ritkán találtam meg. Próbáld úgy, hogy próbálsz benézni a szeméremcsontod mögé. Úgy tuti megtalálod :) Eleinte nehezen lehet megtalálni aztán könnyebben majd a vége felé én már megint nehezen találtam meg, mert úgy befordult, hogy a szívhangfigyelő nem érzékelte XD


És igen nagyon eltudnak bújni. Rendszeresen megtalálni 15-16. héttől lesz könnyebb :) Jó egészséget!

2017. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szia.:) próbáltam mert eloszor is ugy leltem meg. De lehet h mára már béken hagyom teljesen aztan majd holnap megnézzuk..:)

Nem akarok ártani neki meg gondolom a mehemnek se jo h kicsit nyomkodva vam napi 2x

2017. szept. 3. 09:51
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván azt csinálsz, amit akarsz, természeresen nem beleszólni akarok, de azért nem vettem szivhang figyelöt, mert rájöttem, hogyha nincs szivhang, akkor ugysem tudok már semmit tenni. Nem hiszem, hogy kifejezetten káros az uh, de igazából ebben senki sem biztos, a normál uh vizsgálatoknál az az irányelv, h minél gyorsabban vizsgálják a babát, mert pl. felforrositja a szöveteket, szóval nem biztos, hogy jót tesz ha te percekig keresgélsz vele a hasadon naponta kétszer.
2017. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kerdeztem errol az orvost, de azt mondta par perc alatt lehetetlen h felmelegítsem vele a magzatvizet,még fél óra is keves ahhoz a rendes uhval es az tobb rezgest meg meleget is bocsát ki.

Nem azert vettem h eszrevegyem ha van hanem azert h halljam nincs baj , sztem inkabb meghallgatom 2 naponta mint h hetekig aggodjak amig nem megyek újra az orvoshoz. Az aggódás tobbet árt, mint az h en par percig hallgatom őt. De igazabol nem is ez a kerdes hanem teljesen mas :) de koszi :) nembaj h leirtad a velemenyed

2017. szept. 3. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!