Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kora reggel még megtala...

Tegnap kora reggel még megtalaltama szivhangot?

Figyelt kérdés

Reggel este szoktuk nezni mindig hamar meglesz. 13 hetes vagyok, este 2x kerestuk nem lett meg egyaltalan a koldokzsinór sem. Maskor legalabb azt megtaláltam. Ma reggel 5 kor es most negyed 8kor kerestem de semmi csak egyszer ketszer recseges es zugas. Most estig nem akarom piszkálni szegényt.

A kérdésem csak az ,hogy ennyire eltud bújni vagy lehetséges h baj van?


2017. szept. 3. 07:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony eltud bujni rendesen,egèszen lent talàltam meg ilyen idős terhesen.Énis jàrtam igy 13 hetesen ès minden ok volt,az is lehet hogy be van fordulva és azért nem talàlod.Mèg pàr hèt és elkezd intenziven mocorogni ès akkor ugysem fog eszedbe jutni hasznàlni😊😊😊21hkm
2017. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen ha mozogni fog nem is szeretnem hasznalni :) max ha nem mocorog majd sokaig vagy ilyesmi. Ez is elofordul ugy hallottam :)

Majd hnap megkukkantom ujra :)

2017. szept. 3. 11:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Azota probàlkoztàl meghalgatni?
2017. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen ma reggel megtalaltam. Kozepen szemeremdombom. Ahol eddig soha. Zene volt fuleinknek :)
2017. szept. 4. 10:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudtam èn h minden rendben😂😂😂😂
2017. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
😶😁
2017. szept. 4. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!