Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. Héten még gyakori a...

11. Héten még gyakori a terhesség elhalás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes csak egy kerdes. Koszi
2017. szept. 3. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorinak nem mondanám, de sajnos simán előfordulhat.
2017. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Unokanoverem terhes, 11 hetes (4napos) es 3 napja nem talalja a szivhangot elotte meg allitolag mindig megtalalta azonnal , mondjuk enis hallottam egyszer akkor epphogy rátette a hasára az angelsoundot es meglett ( eleg gyors mutatta utana a sajat szivvereset az tenyleg mas) de hiaba mondom h nem halt meg a baba csak elmult..lattam itt kerdest ma vagy tegnap ahol szinten 1-2 napja nincs meg a szivhang , par nappal idosebb terhesseg de sztem meg az is normalis. :/
2017. szept. 3. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Még sok helye van elbujni a babanak, szoval valoszinu azert nem talalja! Nekem is volt ilyen... egeszen lent a szemeremcsont alatt kell keresni a szivhangot.
2017. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ott szokta kezdeni a keresést de altalaban bal oldalon bikinivonalban talalja meg. Amikor ott voltam akkor mar egybol ott kereste bikinivonalon es rogton jott a kisvonaz zakatolas
2017. szept. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!