Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek melyik kézi mellszív...

Kinek melyik kézi mellszívò vált be?

Figyelt kérdés
Elektromosom mar van de szeretnek egy kezit is venni, viszont nekem valami olyan kellene ami erösen tud szivni(Medela Harmony korabban nem valt be)

2017. szept. 3. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia én 3 fajtát próbáltam a Mam, Philips Avent és a Lansinoh, nekem csak a lansinoh vált be a kéziben, de elektromosból az avent nagyon jó.
2017. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Összehasonlítási alapom nincs. Lansinoh nekem jó volt.
2017. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csakis Lansinoh (több fajtát is próbáltam). Én például apróhirdetési oldalon tálaltam egy szinte újat, azóta is nagyon meg vagyok vele elégedve.
2017. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Avent van, nekem bevált.
2017. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Avent jött be.
2017. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Tommee Tippee kézi van, ez jobban bejött mint az aventes.
2017. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Avent kézi szintén. Egy noname dm-es volt előtte, de az eresztette a levegőt, nem szívott jól.
2017. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg 1 voks az avent kezire. Igaz en sem probaltam mast se elotte se utana, de kezdokent nagyon jol boldogultam vele!:)
2017. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én vagyok az ellenpélda ezek szerint, nekem sajnos nem jött be az Avent kézi, nagyon drága volt, táska szettel, ilyen olyan ajándékokkal vettem, s a végén a patikában vásárolt sima pumpás kézi szívó jött be, amivel pikk pakk sikerült fejnem, és pár száz Ft volt összesen.🙂


Ezt azért írom, hátha Te is úgy jársz, hogy nem válik be valamelyik drágább kézi.

2017. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso! Neked melyik jött be?
2017. szept. 5. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!