Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes Uh n ha a baba bal...

20 hetes Uh n ha a baba bal oldalán nem annyira jo a vérkeringés mint a jobb oldalt, de a doki azt mondta ezzel legközelebb nem lesz semmi gond mert most még elfogadható megnyugodhatok vagy csak megnyugtataskepp mondta?

Figyelt kérdés
Annyira felek azóta hogy valami baja lesz a csoppsegemnek:( eddig semmi peoblema nem volt es azt mondta ne foglalkozzak ezzel most mert még ez elfogadható.
2017. szept. 6. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Dehát miért nem hiszel neki? Valószínűleg úgy van ahogy mondta és sok magzatnál fennáll ez a dolog, pár hét múlva meg rendeződik.

Nekem pl. a méhszájon volt a méhlepény, a dokim mondta, hogy legtöbbször arréb csúszik, nem lesz semmi gond. Most el kellett volna kezdenem parázni, hogy mi lesz? Nem, én nem foglalkoztam vele semmit, szépen arréb ment magától.

2017. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves első de első baba es annyira paras vagyok hogy ez borzasztó ... a mehszajon volt nekem is a 12. Uhn mostanra feljebb ment ezer is izgultam ezidáig de valahogy le kene nyugtatni magam amugy :/ csak nem tudom hogy :/ koszi a valaszt
2017. szept. 6. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék megnézetni mással is olyan 2 hét múlva hogy hogy alakul a dolog. Ártani nem árt és megnyugodnék.
2017. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű mert németben vagyunk es itt nem nagyon kapok 6 héttől hamarabb mas maganhoz időpontot.. 4 hét mulva megyek vissza hozza , aztan pedig megyunk haza Magyarországra 1 hétre akkor elmegyünk 4D mozira ,szóval mas is fog latni , reménykedem benne nem lesz semmi baj , koszi nektek
2017. szept. 6. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor türelem, tudom mondani könnyű, de nem tudsz mást tenni. Minden jót kívánok! Írd majd meg ha lesz kedved hogy mi volt végül.
2017. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2017. szept. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!