Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok tanácsolni vérezget...

Mit tudtok tanácsolni vérezgetés esetén mélyen fekvő méhlepény kapcsán?

Figyelt kérdés
Most léptem a 20. hétbe a terheséggemmel, és tegnap elkeztem vérezgetni, vagyis inkább rózsaszines folyást produkálni. Az ügyeleten minden rendben találtak (UH, zárt méhszáj), azt mondták, hogy a mélyen fekvő méhlepény okozza a panaszt. Kímélni kell magam, és magnéziumot szedni. Tegnap óta sajnos erősödött a folyás, megijedtem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csinált? Meddig tartott?
2010. máj. 26. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz magadra! A Magne b6 biztosan jó, de sokat pihenj, feküdj, ahogy nő a méh, talán feljebb húzódik a lepény. Ha vérzel akkor inkább doki!
2010. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm ugyanígy járt,a méhlepény fedte a méhszájat, és fedi még most is (37 hetes). Gyakran előfordult vérezgetés, ilyenkor pár napot a kórházban töltött, utána itthon, szigorú pihenés. A 34. héten is vérezgetett, azóta bent van a kórházban, és már szülésig ki sem engedik, a dokija megmondta, hogy ha bármi történik, azonnal császározzák (amúgy is császárra készültek, mert nem mozdult el a méhlepény a méhszájról) Mivel a baba a növekedés során nyomja a méhlepényt, elő-elő fog fordulni vérezgetés. Lényeg, hogy ilyene setben menj dokihoz, és ezen kívül pihenj sokat, minél többet, és lehetőleg vízszintesben. Látod ő is kihúzta a 37. hétig, gond nélkül, nálad sem lesz baj, csak figyelj magadra. Jó babavárást!
2010. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állandó fekvés!!! Komolyan!!!

Vigyázz magadra!

2010. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Próbálok, amennyit csak tudok.
2010. máj. 27. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!