Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kilenc hetes terhes vagyok....

Kilenc hetes terhes vagyok. Gyakran faj a fogam, de csak Decemberbe tudok menni fogorvoshoz mivel akkor megyek haza Kulfoldrol, itt mar nemakarok menni fogorvoshoz mert nagyon draga. Milyen gyogyszert vehetek be?

Figyelt kérdés
Igaz az,hogy nemvolna szabad semmilyen gyogyszert szedni?
2008. okt. 20. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia

Szerintem inkább menj fogorvoshoz mert ha begyullad a fogad rosszabbul fogsz járni.A 12.hétig nekem nem ajánlotta a dokim a gyógyszereket

És a gyógyszer se megoldás mert attól csak egy rövid ideig lesz jobb és nem tesz kicsit se jót a babának ha azt eszed főleg az első időkbe

2008. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan gyogyszer amit szabad,foleg meg a terhesseg elejen, de en azt tanacsolom neked hogy a gyogyszertarban ugy kerd,olyant kerj amit terhesek is szedhetik.Ok tudnak ebben a legjobban segiteni.Ha nagyon faj es nincs keznel gyogyszer nagyol jo a fajdalomra szegfuszeg(el kell ragcsalni),de nem lenyelni!!
2008. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Paramax Rapid 500mg. Szedhető terhesség és szoptatás alatt is, sem Neked sem a Babának nem árt.

Remélem, hogy segítettem én is szedem/szedtem.

21 hetes kislány anyukája

2008. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik orszagban vagy, mert INGYEN mehetnek a kismamak a fogorvoshoz, jarj utana, erdemes!Angliat tutira tudom.
2008. okt. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj el, s csináltasd meg a fogad, mert a gyógyszerre is rámenne annyi, mint a tömésre.s most fejlődik mindene a picinek, ne szedj be gyógyszert. Nekem is fájt a fogam 8 hetesen, inkább kinlódtam, mint hogy valamit bevegyek, s másnap már mentem is fogorvoshoz, s itthon is ugyan úgy kellett érte fizetnem. Ezt ne sajnáld rá, neked is jobb lesz ha nem fog fájni.
2008. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!