Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fluomizin hüvelytablettától...

Fluomizin hüvelytablettától lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön írta fel az orvosom, miután megvizsgált. Semmi bajom nem volt, így csodálkoztam is rajta. Azt mondta a tabletta megelőzi a fertőzéseket. Tegnap végre rászántam magam és felhelyeztem az elsőt.

Veszélyeztetett terhes vagyok, 10 hetes, így a szextől is el vagyok tiltva. Reggel arra ébredtem, hogy orgazmus van, nagyon megijedtem.

Most észrevettem, hogy barnás folyásom volt.

Volt már valakinek ettől a tablettától barnás folyása? Vagy lehet inkább az orgazmus miatt volt?


2017. szept. 8. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem terhesen okozott barnazast egyszer , de amugy mar vagy 6x hasznaltam es terhesen is , akkor 2 csepp barna volt tole de ennyi.
2017. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én használtam,mert nekem volt fertőzésem,amitől barnáztam is,szépen elmúlt,de a kúptól nem barnáztam.nekem s klion okozott barnázást mindig.
2017. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!