Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a terhessége elején hosszabb ideig vérzett vagy barna folyása volt?

Figyelt kérdés

Nálam sajnos ez a helyzet,és nagyon kikészít. 9hetes vagyok a baba szépen fejlődik,szép szívhangja van.Már sajnos két hete kisebb megszakítással barna folyással küzdök (legtöbbször csak a wc papíron látszik),néha átmegy enyhén véresbe is.

Progeszteront szedek.Orvosom nem tud mit mondani,azt mondta az jó jel hogy szépen fejlődik a baba.Mehszajam zárt,uh alkalmával mindig minden rendben. Hematomám nincs.Folyamatosan pihenek,de mindig újrakezdődik.

Van itt olyan sorstársam akinél ilyen volt?Mikor szűnt meg?Meddig tartott?

El vagyok keseredve.


2017. szept. 8. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vetélés miatt az elejétől gyógyszer volt, aztán vérezni kezdtem,így emelve lett a gyógyszer.. kb 2hétig vérezgettem,barnázgattam. A 9.hét eleje-közepe volt amikor elmúlt
2017. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm, akinek ez még félidő táján is megvolt, nem tudták az orvosok az okát, időre szült, semmi baja a babának.
2017. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a nemvárttól hetekig volt barnázás, néha pici vér pedig utrot napi 3-at és duphanstont napi 2-őt szedek. Akkor kiderült, hogy méhszájsebem van és lehet az miatt, majd a 6 hét körül mondta a dokim, hogy a lepény a belső méhszájon van. Azért volt a vérzés, barnázás. Veszélyeztetett terhes lettem ( de nem csak ezért, volt 2 vetélésem ), nem emelhetek, sok pihi, fekvés. 2 hete mondta a dokim, hogy a lepény már nincs a méhszájon. Holnap töltöm a 12 hetet és minden rendben van :) kb 8-ig héttől semmi barna, semmi vér :)

Lehet nálad is a lepény a méhszájon van, vagy túl közel hozzá.

2017. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6-9. Hétig minden nap barna folyásom volt vagy vérzés... Kaptam én is utrót, de nem használt, végül kaptam egy vérzésgátlót, azután elmúlt. Valószínűleg a méhszájsebem vérzett... Most 22 hetes vagyok.
2017. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7-11 hetig volt. Rutascorbint szedtem. 25hkm
2017. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mennyit szedsz egy nap?

Mert én kezdetben 3*1-et szedtem és megmaradt ugyanúgy a barnázásom, mindig elő-elő jött. A dokim nem tudom rá mit mondani.

Egyszer bekeveveredtünk az ügyeletre mert olyan sok jött, és ott az ügyeletes doki mondta, h emeljünk az adagon. Én utrot szedtem, így megemeltük napi 3*2 re és teljesen elmúlt. Lehet, hogy nálad is ez a baj és csak emelni kéne az adagon.

2017. szept. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megnyugtató hogy nem vagyok ezzel egyedül.Eddig napi 2*100mg-ot szedtem.Tegnap emelte meg az orvosom 2*200mg-ra. +napi 1 aspirin protect,magnézium,vitamin.

Tegnap voltam kontroll vizsgálaton,és mikor kézzel vizsgált,elég sok barnás véres váladékot láttam a kesztyűjén.Mire haza értem már csak egy két csepp barna folyásom volt.Van olyan hogy délelőtt semmi,délután ismét elkezdődik. Hullámokban.

Ez a véresebb folyás észrevettem hogy mindig wc-zes után jelentkezik,pedig nem erőlködök.hát nem tudom mi lesz,annyira rossz hogy nem tudok felhőtlenül örülni a babának,mert mindig ott a félsz bennem.

Kedden megyek tanácsadásra,ott újra megvizsgál az orvosom.

Nem látom a végét egyenlőre,hogy ez valaha még fog szűnni:(.

2017. szept. 8. 08:15
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja és a rutascorbint is szedem :(.

Méhszájsebem biztos nincs,mert külön kiemelte az orvosom,hogy nagyon szép a méhszájam illetve a színe.

2017. szept. 8. 08:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Aspirin protectet tilos szedni ha vèrzel,ènis vèreztem terhesègem elejèn ès nekem mondta az orvosom h ne szedjem mert ilyenkor nem szerencsés.
2017. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem a véralvadás miatt kell,és a vérhigító injekció is egyszer egy nap,nehogy trombózis alakuljon ki.
2017. szept. 8. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!