Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit veszélyeztetett terheskén...

Akit veszélyeztetett terhesként táppénzre vettek mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Hogy történt? A nőgyógyász megállapította és másnaptól már táppénzre is ment, vagy utána még a háziorvohoz is el kellett mennie és csak utána?

2017. szept. 8. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barna folyásom volt és nagyon görcsölt a hasam. Plusz volt már egy endometriozis műtétem. Ezek alapján lettem veszélyeztetett terhes. Megkérdezte, mikortól tudnék otthon maradni. Ez egy pénteki nap volt.

Hétfőtől a nőgyógyász vett táppénzre.

Másfél hét múlva megyek a 12. heti UH-ra. Most abban bízom, azt mondja visszamehetek dolgozni és hogy mostmár minden rendben. Irodában dolgozok.

2017. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén barnás folyás miatt voltam a 6-12. hét között veszélyeztetett terhes. Előtte már volt egy vetélésem, és ekkor is Utrogestan szedése mellett jelentkezett a folyás. Nőgyógyász nem tartotta szükségesnek a táppénzt, így bepróbálkoztam a háziorvosomnál aki gond nélkül kiírt.
2017. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vérzés+ endometriózis miatt másnaptól már táppénzen voltam. Háziorvos írt ki. Ez a 8. héten volt. Nem akartam táppénzre menni már akkor, de inkább a baba az első!


21 hkm

2017. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A méhlepény rajta volt a méhszájon.
2017. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barna folyas mar 6 hetesen kiirt volna de nem mentem el aztan adott utrogestant attol elmult, majd kiderult hogy ikrek. Akkor is kiirtak volna de en meg birtam egeszen a 22. Hetig dolgoztam.)
2017. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 vetélésem volt így mikor újra terhes lettem azonnal táppénzre mentem a doki szerint is jó ötlet volt így kiírt. Először a nőgyógy ad egy javaslatot amit viszel a háziorvoshoz és kiír.
2017. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

24. héttől vagyok táppénzen. Barna, erős folyás és görcsök miatt. Én addig dolgoztam, míg csak bírtam ,de mivel fizikai munkát végeztem, a 24. hétnél túlerőltettem magam, így kórház lett a vége, másnap orvos és attól a naptól tp-n vagyok.


28 hkm

2017. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elővigyázatosságból, hátrahajló méhhel, amit előre tudtunk. Az első harmad volt a kockázatos, akkoriban ágynyugalmat rendeltek. Szerintem maga a nőgyógyász írt ki.
2017. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!