Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is akinek a rosszullét...

Van más is akinek a rosszullét, hányinger nem reggel jelentkezik?

Figyelt kérdés
Nekem mindig estére van hányingerem, néha hányok is. De reggel szinte soha.
2017. szept. 9. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki, nekem konkrétan napi 24 órában erős émelygésem volt 6 héten át. Éjszaka is, 3-4 órát aludtam tőle, azt sem egyhuzamban. Szerencsére a 12. héten elmúlt.
2017. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor kismama voltam, nekem sem átlagos volt a rosszullét. Ugyanis az általános 12. hétig tart, aztán elmúlik dolog helyett, végigkísérte az egész terhességemet és a reggeli rosszullétek gyakorlatilag a nap bármely szakaszában előjöttek, tehát ugyanúgy reggel, napközben, vagy este is.
2017. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egész nap hullámokban, a 20. hétig :D
2017. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egész napos émelygésem van :(
2017. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem reggel ébredés után, nappalra elmúlt és este illetve éjjel volt nagyon hányingerem, hánytam is sokat.
2017. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én 9 hetes vagyok, s ha reggel nem is mindig, de este 8 körül rámtör, s egész éjszaka tart. Még nem hánytam. Csak émelygek. Fura érzés, mert az éhséget is érzem, de nincs ézvágyam emiatt. Te is vagy néha így? Boldog babavárást kívánok!!!
2017. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok, nàlam reggeltől estig tart vagy ha jobb napom van néha néha akkor is estére mindenképp megjelenik.
2017. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem reggeltől estig hullámokban és egész terhesség alatt :(

Utolsó két hónapban szűnt meg.

2017. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább délután és este jelentkezik.
2017. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig délután volt.
2017. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!