Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet fogyasztani...

Terhesen lehet fogyasztani mikróban melegített ételeket?

Figyelt kérdés
Mennyire káros az egészségre a mikrohullámú sütő?

2017. szept. 13. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én használom a mikrót ugyanúgy mint előtte.
2017. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Erről többféle vélemény van. Az ezoterikus vonal szerint káros, a műszaki oldal szerint nem. Nekem meg fogalmam sincs, mindenesetre a babám tápszerét cumisüveg melegitöben melegitem ha tehetem és csak ritkábban a mikroban, de rettegni azért nem fogok a mikrotol.
2017. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Én is használtam. Arra figyeltem egyedül, hogy ne álljak előtte pocakkal.

Mondjuk ma már le vannak fedve ezek a készülékek, már nem sugároznak úgy mint a régiek..

2017. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Mièrt ne lehetne? Miért lenne káros? Eszembe se jutott ilyenen parázni.
2017. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Azt javasolják, hogy 2 méterre kell állni tőle.

Amire figyelek, hogy porcelán edényben melegítek, nem műanyagban.

Használd nyugodtan.

2017. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Én olyan elvetemült voltam, hogy még a bébiételt is, sőt a tápszer vizet is abban melegítettem. Már 4,5 éves, még él...
2017. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2017. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj ne már... :\
2017. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan...manapság minden rákot okoz, manapság se gyümölcsöt, se zöldséget ne egyen a kismama... miért kell mindentől parázni?


Ha káros lenne a dokik mondták volna, hogy kerüld... sőt rá lenne írva, mint a gyógyszerekre, hogy terhesség sé szoptatás alatt nem ajánlott vagy tiltott...


Kedves kérdező, értem, hogy aggódsz, de nem kéne mindenben azt keresni mi káros és mi nem... ha innen nézzük a női testre és szervezetre a terhesség és a szülés is káros nem kicsit... még is sokan szülnek és boldogok a kis csodáért :)


Tessék élvezni a babavárást és nem mindenben azt keresni, hogy jaj bajt okoz, káros vagy akármi, mert nagyon hosszú lesz így a terhesség és még hidd el lesznek olyan fájdalmaid amitől frászt fogsz kapni közben meg normális.


Szerintem a fővárosi levegő károsabb mint bármi más..

2017. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!