Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy várandós nő miért nem...

Egy várandós nő miért nem ehet petrezselyemzöldet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mi a baj? Ezt honnan veszed?
2017. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
A benne lévő miriszticin nevű anyag vetélést okozhat, ezért a várandósság hónapjaiban nem ajánlott fogyasztanod. Erős vízhajtó hatású, ezért segíthet a szülés után fennmaradó ödéma kezelésében. Jó ha tudod: a petrezselyem zöldjét nem ajánlott a levesbe főzni, mivel fejfájást, szédülést, látási zavarokat okozhat!
2017. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs tole 26hkm
2017. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet enni. Gondolom nem azzal akarsz jóllakni, csak ízesítésre használod. Semmi bajod nem lesz annyitól de ha nag
2017. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, véletlenül elküldtem.

Szóval ha nagyon aggódsz akkor ne edd, de én még nem hallottam olyanról, akinél gondot okozott volna. Én simán ugyan úgy használtam.

2017. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet enni, nem fogsz belőle fél tonnát megenni, anno a fahéjtól paráztam, attól se kellett volna.
2017. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Most ettem meg belőle egy fel csomót. A másik fele a fozelekben van. Eddig is ettem, nem tudtam, hogy nem javasolt.


34 hetes vagyok

2017. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
:o en vegigzabaltam a terhessegem petrezselyemmel. Lassan kerek 40hetes vagyok. :) szóval en túléltem ezt a szornyuseget is. Ma is ettem krimplisalit... petrezselymes fokhagymás tartarral csináltam.
2017. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma nagyon front van :D


Csak ilyen kérdések vannak... káros ultrahang, káros mikrohullámú sütő, most meg a petrezselyem... kb végig lehetne minden létező dolgot kérdezni...


Kedves kismamák... örüljetek a babáknak és az állapototoknak, ne pedig ilyen butaságokon agyaljatok.... Ennyi erővel levegőt se vegyetek az is káros... egészségesen se lehet étkezni, mert a zöldség és gyümölcs is káros terhesen...


Ugyan már... nyers hús és nyers tojás fogyasztása tilos, de ha véletlen enne az ember, akkor is kicsi az esélye, hogy baj lesz...


Totál fölösleges mindentől félni... több millióan túlélték... sőt régen még ennyit se tudtak mint most és még is itt vagyunk :D Nem halt ki az emberiség... de, ha ilyen pánikolós nők lesznek, miközben a tudomány fejlődik és az orvoslás is eléggé szépen halad...akkor hamarosan tuti kihalunk xD

2017. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Nagy mennyiségben vetélést okozHAT. Nem 100%.

A nagy mennyiség pedig több csokornyi naponta. Tehát egy jó petrezselymes krumplival nem lehet ártani. De azért petrezselyem krémlevest már nem ennék.

2017. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!